Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem baj az egyenlőtlensé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem baj az egyenlőtlenség a férfiak és a nők között a társkeresőn?

Figyelt kérdés

Egy ronda nőnek 1 nap alatt 100 like -ja van.

Egy átlagos férfinak 1 nap alatt 2.


Ez miért jó így nekünk? Miért nem tesz ellene semmit a kormány/társadalom?



2021. nov. 9. 17:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
18: A kérdés az, hogy miért nem probléma ez, nem az, hogy létezik -e a probléma egyáltalán. Mindenki tudja, hogy létezik, aki nem akarja valamiért nyíltan tagadni a valóságot.
2021. nov. 9. 21:46
 22/26 A kérdező kommentje:
Ez nem az a kérdés, ne kérdezz vissza.
2021. nov. 9. 21:46
 23/26 A kérdező kommentje:
Ha érdekel, tegyél ki egy kérdést, hogy milyen megoldások vannak a problémára és leírom oda, én mit gondolok.
2021. nov. 9. 21:51
 24/26 anonim ***** válasza:
19: de ezek a ‘szimulaciok’ egyaltalan nem elethuek, mert ezek a szamok ugy jonnek ki, hogy mindenkit jobbra huzol, a suttyo fuckboytol kezdve a fogatlan munkason at. egy no se fog mindenkit jobbra huzni es nem azert, mert ‘elegkben az elvarasok’ egyszeruen mem tetszhet valogatas nelkul mindenki, aki ferfikent ezt csinalja, az nagyon igenytelen es ketsegbe van esve.
2021. nov. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

24: Érdemes elgondolkozni rajta, hogy miért van eleve több férfi a Tinderen és miért mutatja ennyi férfi a kétségbeesett arcát, amikor úgy érzi, más nem látja.


A férfi tesztben szintén jobbra húztam minden nőt. Lehetett volna a tesztjeimben reálisan is csinálni a dolgot, de abból indultam ki, hogy én nem tudhatom, ki néz ki jól, meg ki rosszul, mivel valószínüleg a nőket felértékelném, mivel a valódi profilom esetén is például annyi kritériumom van, hogy ne legyen a nőnek kóros elhízása.

2021. nov. 10. 01:22
 26/26 anonim ***** válasza:
Sajnos a nőelosztási minisztériumban nem teszik az dolgukat rendesen! Ezért van :)
2021. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!