Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha kiderül ismerkedéskor a nőről, hogy orvosi utasításra nyugtatót kell szednie?

Figyelt kérdés
Senki nem tud róla a környezetemben, de a potenciális páromnak elmondanám. Nincs semmilyen külső jele, sőt a világ legpozitívabb emberei között tartanak számon az ismerőseim, munkatársaim. Sokat vagyok a barátaimmal, járok programokra, mozgok, nem otthon a 4 fal közt búslakodom. Ügyfelekkel dolgozom, akik a legkülönfélébb problémáikkal találnak meg, sokuk nagyon nehezen kezelhető, értetlenkedik, nem hisz nekem, neki áll feljebb, anyáz, nem sorolom tovább. A lényeg, hogy bármit csinálnak, nekem akkor is nagyon kedvesnek kell legyek velük, ha nem ezt tenném,akkor a következő nap már nem kellene bemenjek dolgozni. Volt egy elviselhetetlen mértékű nyakfájdalmam, orvosi vizsgálatok sorozata után neurológiára küldtek, ahol azt állapította meg az orvos, hogy a munkám miatt nagyon sokat szorongok, amit teljesen elnyomok magamban, ez áll a fájdalom hátterében, nincs semmilyen szervi elváltozásom, és írt fel egy nyugtatót, amit egyelőre 2 hónapig szednem kell.

2021. nov. 4. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel a munkád miatt kell szedned nyugtatót, nincs vele baj. Egy munkahely váltáson azért elgondolkodnék, mert hosszú távon nem tesz jót.
2021. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolnék? Nem befolyásolna semmit.
2021. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy váltsál munkahelyet. Belebetegszel.
2021. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne a nyugtató, hanem ami mögötte van. Az életed ez alapján egy keserves szenvedés, ami ellen nem teszel semmit, csak nyelsz mindig.


Van egy határ, amikor már nem számít az ügyfél, például mikor anyázik. Nem a hátsóját kell nyalni a másiknak, hanem ellátni a rád bízott feladatot, amihez ha nem tud értelmesen állni a másik, akkor nem a nyelés és a befekvés a megoldás.

2021. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Folyamatban van, egyik pillanatról a másikra nem lehet lelépni, különben mehetnék a híd alá vagy valamelyik aluljaróba. Cégen belül van ügyfélkezelési policy, amihez tartani kell magam.
2021. nov. 4. 13:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem, azért az nagyon erős túlzás, hogy keserves szenvedés az egész életem. Nyilván vannak normális ügyfelek is, akikkel nincs semmi baj.
2021. nov. 4. 13:58
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

"őt a világ legpozitívabb emberei között tartanak számon"


ez csak máz, álarc, szerep... igazából nem ilyen vagy.

az zavarna, h. megjátszod magad, és stigmatizálónak érzed, ha gyógyszert kell szedned, ill. mintha lenéznéd azokat, akik melankolikusak és a 4 fél között vannak, mert annyira túlhangsúlyozod, h. te nagyon nem ilyen vagy.


én is szedek bogyót, és eszem ágában sincs megjátszani az agyam, h. mennyire vidám vagyok, ill. magasról letojom, h. ki mit szól hozzá, mert az egészségem fontosabb, mint akárki véleménye.

2021. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem játszom meg magam, ilyen vagyok, erősen extrovertált, akkor érzem jól magam, ha emberekkel vagyok körülvéve, szeretek beszélgetni. Ezt a gyógyszeres dolgot valóban szégyellem, remélem 2 hónap után már nem kell szedjem, ezért is nem beszélek róla senkinek, nem akarom, hogy azt higgyék a diliházba való vagyok. Nem szeretem a nagyon magukba zárkózó embereket, partnernek sem tudok olyat elképzelni. Vidám vagyok, kivéve, mikor nagyon felmérgelnek az ügyfelek. Járok bokszolni 3 hónapja az is sokat segít, hogy kiadjam magamból a feszültséget.
2021. nov. 4. 14:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen szektorban dolgozol? Talán az még annyira nem nagy titok.
2021. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát kérdező, átérzem. Én 3 évig voltam ügyfélszolgálatos. Nálam nem volt nyugtató, de pia és cigi igen. Szintén a féreg ügyfelek elviseléséhez kellett.. Hiába volt csak minden 10. ügyfél faxkalap, ha naponta 100 telefont felvettem, 10 ember anyázott, sértegetett stb.

És igen, nálunk is olyan volt a céges policy, hogy nagyon, nagyon sok meg volt engedve a fosadék ügyfeleknek. Talán a rasszizmus miatt tehettük egyedül le a telefont, de ez elég ritkán bevethető ütőkártya volt. (tekintve, hogy a betelefonáló őrültek nem rasszisták, csak szimplán élhetetlen vadállatok voltak)


Eldöntöttem, hogy soha többé nem akarok telefonon beszélni az utca emberével munka gyanánt. Azóta jobb melóm van, nyugi, chill, nincs pia, nincs cigi, helyreállt az életem is.


Látom, hogy dolgozol az evakuáción te is. Kitartás és ne szégyelld, hogy nyugtatót szedsz! Vallom, hogy a telefonos ügyfélszolgálatot* ép ésszel nem lehet huzamosabb ideig elviselni valami tudatmódosító szer / gyógyszer nélkül. (persze, persze, van akinek megy :)



* Természetesen telefonos ügyfélszolgálatos melók között is óriási különbség lehet, mást tapasztal, aki egy belső ügyfeles, kontrollált környezetben dolgozik. Én nem (és a leírás alapján a kérdező sem) ilyen helyen voltam, hanem külső, nem éppen a társadalom krémje ügyfelek kiszolgálása volt a feladat.

2021. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!