Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak olyan nőkkel tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan nőkkel tudok újabban szót érteni, akiktől nem akarok kapcsolatot? Idősebb nők, külföldiek, nekem nem tetszőek, stb.

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve volt utoljára olyan barátnőm, akire tényleg páromként tekintettem, kívül-belül tetszett és családot is el tudtam volna vele képzelni idősebben. Azóta az ismerkedéseim folyamatos kudarcok ilyen értelemben. Ha van is első randi engem kimondottan megfogó 20-25 éves csajjal, hiába érzem hogy jót beszélgettünk, a második randi elmarad, mert lekoptat valamivel. Kisebb dolgok néha vannak, de ezek nem elégítenek ki. Tavaly pl egy 29 éves külföldi lánnyal voltam fél évig, amíg itt élt Magyarországon. Vele jól éreztük magunkat, volt köztünk lelki intimitás és kölcsönös megértés is, de aztán elment. Vagy pl. be szoktam jönni az ilyen 38-45 éves nők közül is soknak, randiztam és le is feküdtünk néhánnyal az évek alatt. Velük jól el tudunk beszélgetni, viszont párkapcsolatot, családot nyilván nem egy idősebb nővel tudok elképzelni. Vagy vannak olyan csajok, akik egyszerűen nem vonzanak és ez az első randin derül ki, nyilván ott nem erőltetek semmit, mert csak az időmet pazarolnám.


Nem instacicákat keresek, de vonzónak mondott férfi vagyok (magas, jóképűbb, sportos) és igen, magamhoz kb. hasonló helyes nőt keresek páromnak. A barátaimmal meg szoktuk ezeket beszélni és van olyan barátom, akinek tényleg elszállt elvárásai vannak önmagához képest, de én nem látom ugyanezt magamnál. Főleg, hogy régen tudtam is ilyen barátnőket találni, akikkel megvolt a kölcsönös tetszés. Csak nem tudom mi történt azóta.

27/F


2021. nov. 4. 11:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekik nem akarsz megfelelni és nem pitizel
2021. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megnéztem a linkjeidet. Tudod, átlagosnak hiszed őket mert bem hasonlitanak a kikent filteres picsákra, de kisminkelve barmelyik lehetne. Nagyon szép, szimmetrikus arcú csajokat valasztottál és minden pasi ilyet akar, de a valóság az, hogy több a szingli az atlagos csajból akik inkább ilyenek

[link]


[link]


[link]

2021. nov. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11. A rohadt életbe, ebben lehet valami.


12. Nem hiszem átlagosnak ezeket a csajokat. Tudom, hogy szépek, helyesek. Nem az a fajta vagyok, aki azt mondja ő csak egy átlagos lányt szeretne (ezt sehol nem mondtam), aztán linkeli a tökéletes szépségeket. Viszont ennyire vagyok én is jóképű, amennyire ezek a lányok szépek, szimmetrikus arcúak. Vagyok szerintem egy szinten velük. Azt látom, hogy külsőre viszonylag sok csajnak szoktam tetszeni, ilyeneknek is. Privátban küldök képet magamról is neked.

2021. nov. 4. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!