Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak olyan nőkkel tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak olyan nőkkel tudok újabban szót érteni, akiktől nem akarok kapcsolatot? Idősebb nők, külföldiek, nekem nem tetszőek, stb.

Figyelt kérdés

Több mint 4 éve volt utoljára olyan barátnőm, akire tényleg páromként tekintettem, kívül-belül tetszett és családot is el tudtam volna vele képzelni idősebben. Azóta az ismerkedéseim folyamatos kudarcok ilyen értelemben. Ha van is első randi engem kimondottan megfogó 20-25 éves csajjal, hiába érzem hogy jót beszélgettünk, a második randi elmarad, mert lekoptat valamivel. Kisebb dolgok néha vannak, de ezek nem elégítenek ki. Tavaly pl egy 29 éves külföldi lánnyal voltam fél évig, amíg itt élt Magyarországon. Vele jól éreztük magunkat, volt köztünk lelki intimitás és kölcsönös megértés is, de aztán elment. Vagy pl. be szoktam jönni az ilyen 38-45 éves nők közül is soknak, randiztam és le is feküdtünk néhánnyal az évek alatt. Velük jól el tudunk beszélgetni, viszont párkapcsolatot, családot nyilván nem egy idősebb nővel tudok elképzelni. Vagy vannak olyan csajok, akik egyszerűen nem vonzanak és ez az első randin derül ki, nyilván ott nem erőltetek semmit, mert csak az időmet pazarolnám.


Nem instacicákat keresek, de vonzónak mondott férfi vagyok (magas, jóképűbb, sportos) és igen, magamhoz kb. hasonló helyes nőt keresek páromnak. A barátaimmal meg szoktuk ezeket beszélni és van olyan barátom, akinek tényleg elszállt elvárásai vannak önmagához képest, de én nem látom ugyanezt magamnál. Főleg, hogy régen tudtam is ilyen barátnőket találni, akikkel megvolt a kölcsönös tetszés. Csak nem tudom mi történt azóta.

27/F


2021. nov. 4. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
23 éves srácként męg nem voltak nagy elvárásai veled szemben a nőknek, ott volt az egyetem, diákmeló, bulik, mindenki mindenkivel barátkozik, de most már családot is kéne alapítani, tehát egzisztencia kell.Az van neked? Bem akarlak elkeseríteni, de sok szép fiatal csaj rákapott inkább az idősebb,gazdagabb palikra.
2021. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A neked tetszőkkel se akarj többet.
2021. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Így jár az aki felszínes.
2021. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
Velük vélhetően nem szorongsz.
2021. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1. Idén lett saját lakásom 50% szülői támogatás, 25% saját pénz és 25% hitel mellett. Öltönyös/inges munkám, piacképes szakmám, erősnek mondható alkalmazotti fizetésem van. Szerintem anyagiakat tekintve 10-ből 8 velem egykorú cserélne velem. Szóval nem hiszem, hogy itt van a gond.


2. Hogy érted?


3. Legalább fejtené ki a marhája.

2021. nov. 4. 11:47
 6/13 A kérdező kommentje:
4. Ezt a szorongást hogy tudnám csökkenteni? Mert látok olyan párokat, ahol hozzám hasonlóan kinéző srác van együtt nagyon helyes csajjal, akit én is elfogadnék magam mellé. Vagy ugyanígy látok tőlem kevésbé vonzó srácokat is helyes csajjal, szintén akit elfogadnék. Tehát igen, valahol itt lehet a gond fejben, pl. a szorongással, amit mondasz. De mit tudok ezzel kezdeni?
2021. nov. 4. 11:49
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Gyakorlod a szituációt, belátod, hogy egy csinos lány is ugyanúgy ember, akár te, próbálod nem piedesztálra emelni a punc1t....


Illetve, ha már a külvilág ennyire befolyásol: kicsit kevesebbet kéne velük foglalkoznod.

2021. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
Linkelnél egy pár csajt a netről milyen barátnőt képzelsz el? Panelbe laksz?
2021. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanazt csinalod, mint az incelek, csak neked van par numerad, nehany felszines novel. A problemad abbol fakad, hogy ferfikent vagy keves, a belso tartalomban nincs benne a ferfiassag. Ezert baratnak elmesz, hasznalnak dugasra, de gyereket es csaladot nem fognak toled akarni. Minel jobban ismernek, annal kevesbe. Majd joval kesobb, amikor mar minden mindegy, lesz olyan ketsegbeesett no, aki bevallal teged.
2021. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

7. Értem. Nem érzem, hogy állandóan ezen jár az eszem. Van munkám, hobbijaim, sportolok, stb. Nem is hetente járok randikra. Vagy arra gondolsz szünetet tartsak egy kicsit teljesen? A másikat értem, belátni hogy ők is emberek. Néha izgulok randin, mert ott egy csaj persze, aki az addigiak alapján pont megfelelőnek tűnik számomra. Régen 5 éve vagy még régebben ez a kis izgulás hiányzott belőlem.


8. Panel lakás jó környéken. Viszont ez már szerintem tényleg nem számít, mivel nem kifejezetten csak gazdag, vagy feltörekvő és ambíciózus csajokkal ismerkedem. A csajok 90%-a szülőkkel élő, kolis, vagy albérlet lakótársas, akikkel ismerkedem. A legtöbb korombeli ismerősöm albérletben lakik, csak egyet tudok akinek szintén van lakása, de neki is a családja segített. Olyan haverom is van, aki albérleti szobában lakik és neki is van barátnője. Szóval nem ebben az anyagi irányban van a gond azt látom.


Pl. őket el tudnám képzelni barátnőmként:

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. nov. 4. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!