Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne alapítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne alapítani egy incel/mgtow államot egy "floating island" épített szigeten?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben sokan írták nekem, hogy el kéne küldeni engem meg a hozzám hasonlókat egy jó távoli szigetre, ahol egy saját államot alapítanánk.


Valójában az ötlet nem is biztos, hogy annyira rossz. Az incel/mgtow állam jellemzője lenne az alacsony adók, antifeminista politika, gyors internet, minden héten egyszer ingyen prostitúció (harmadik világból szállítva), legális drogok és alkohol, 90 -es éveket idéző clublife (prostituáltak úgy viselkednek, mintha akarnának minket).


Először magunkat kéne fenntartani, amiben segítene a nagyon magas szintű automatizáció. Arra gondolok például, hogy kukásautóra nem is lenne szükség, mivel a szemetet ledobom egy csőbe és vákummal elszállítja. Ezen kívül minden lakásban lenne egy "kóla csap" is, amin a víz helyett állítható cukros üditőitalok jönnének.


A kezdeti politikai okokból adódó gazdasági nehézségek után a sok Indiai incel miatt a startup szektor hamar növekedésnek indulna, ami komoly bevételeket hozna és lehetővé tenné a fejlődést.


Egy ilyen floating island -on képzelem el egyébként:

https://www.youtube.com/watch?v=EotHcLHsAXs&t=504s



2021. okt. 23. 14:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
63%

"A feministak termeltek ki."


Ezt hogyan érted? El tudnád magyarázni?

2021. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
94%

Az egyik csoport a nők által le...rt luzerek.

A másik meg nőket eleve le..ro pasik.

Nem értem a koncepciót ? Meg mi ez az állam alapítás ?

Egyik sem egy nemzet hogy neki állam kell. Meg eleve mind 2 pont lesz...ja a másikat.


Egyébként attól hogy bezársz embereket egy helyre azok még nem fognak dolgozni. Az egész elméleted értelmetlen. Meg mi alapján bizonyítod egy emberre hogy incel kap egy sárga csillagot ?


Meg eleve vannak emberek akik úgy gondolják hogy őket semmilyen párkapcsolat nem érdekli adott magénéleti okból, lásd Nikola Tesla vagy Isaac Newton. Akkor őket is bezárod vagy mi lesz ?


Aztán jöhetnek még a 170 alattiak, a kerekes székesek....stb

Volt a történelem folyamén egy Adolf Hitler névű fickó.

Azt is csak táborozni küldte a neki nem tetsző embereket.

Szerintem ilyeneket nem kéne visszahozni.

2021. okt. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
91%
A magyar inceleknek elég lenne egy nagyobb raklap is, mert kb 3an lehettek itt.
2021. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Elarulna valaki, hogy miert torolgetik folyamatosan a kommenteket innen?
2021. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
23%

Basszus kérdező!

Te most telibe találtad az én elképzelésemet, csak én kicsit másképpen képzeltem el. Na akkor most megosztom a nagyérdeművel:

Vegyük át ennek a nyomorult országnak az irányítását (asszem Magyarország a hiv. neve, de Orbánisztánnak kéne inkább hívni)

Aztán ha ez megvan, szépen adjuk el!

Dunántúlt az osztrákoknak, Tiszántúlt a románoknak, a többit a szerbeknek és a románoknak.

Kivétel a Csepel szigetet, ami a tervezett "Floating Iland" lenne

Az eladásokból lenne rengeteg pénz, amit a sziget fejlesztésére lehetne költeni. A drogliberalizáció egy remek ötlet, ami után a sziget a fűtermesztésből vígan megélne. Úgy nevezném el hogy Csepel szigeti királyság, és a királyi címre ki is volna alkalmasabb mint én természetesen, és akkor biztosítanám azt is hogy a sziget a drogosok és incelek paradicsoma legyen. Marihuána ültetvények mindenhol, emellett sörfőzés és a borászat is mehetne, nőimportal biztosítanám a szükséges nőtöbbletet, és mindenki full boldogan élhetne.

A te többi elképzelésedet persze élből elvetem mert butaságok de nagyon, viszont az alapkoncepció, a floating iland zseniális.

2021. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
67%

Egyébként szerintem felesleges csak az inceleket csesztetni, mert az ide írogató nők egy része sem sokkal jobb. Nagyon elfogultak a saját nemükkel, ami inkább már arra enged következtetni, hogy nem szeretik a férfiakat.


Tegnap mmegindokolták, hogy miért volt jogos az, hogy megcsaltak engem. Természetesen ha egy nőről lett volna szó, azonnal tiltakoztak volna. Tehát felesleges ez az egész, mielőtt másokról mondanak ítéletet, tartsanak önvizsgálatot.

2021. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:

55: Nem kell ide Csepel, meg lehet csinálni itt is:


[link]


56: Egyébként azt nem értem, hogy ha a többszöri elküldésem után én magam is írom, hogy szívesen elmennék, miért kell továbbra is bántani, meg villamosszékes kommenteket írni.

2021. okt. 24. 16:45
 58/64 anonim ***** válasza:
29%

Az a bajuk kérdező hogy a világon vagyunk, mert rajtunk vezetik le a saját nyomorukat, rajtunk a nyomorultakon.

Nem baj, a szigetről kitiltanám őket és csak olyan nőket telepítenék oda aki mentes az ilyen femináci förmedvény hozzáállástól, de az olyanokból sokat. Aztán a mocsodékok ott rohadhatnának meg ahol csak akarnak, én csak boldogan füveznék napestig

2021. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
96%
de jó hogy eljöttem abból az elbaszott országból gyerekek.
2021. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
94%

58


Szerintem nem lenne olyan nő, aki arra a szigetre be akarná tenni akárcsak a lábát is. De, jó ez az optimizmus részedről..

2021. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!