Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz olyan férfi aki áttöri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan férfi aki áttöri a magam köré épített falakat?

Figyelt kérdés
A csalódások és valószínűleg az önbizalomhiányom miatt falakat húztam magam köré, nehezen nyílok meg és nehezen bízok. Vajon létezik olyan aki megküzd ezekkel? Vagy nekem kellene könnyebben és hamarabb megnyílnom? Mit gondoltok?
2016. szept. 17. 22:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Ez már bennem is megfogalmazódott párszor... :D Én már nem hiszek benne. Elhittem párszor, de mindig csalódás lett a vége.
2016. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez a baj, nálam is mindig csalódás a vége.. mikor már úgy érzem, hogy az illető pasi más mint a többi, és elkezdek bizalmasabb lenni vele... na akkor mindennek vége, megint.
2016. szept. 17. 22:34
 3/18 anonim ***** válasza:
Én is hányszor elhittem már ezt az "ő más, mint a többi" dolgot... :D Sajnos rengeteget is változtam a csalódások hatására, így már egyáltalán nem tudok olyan nyitott lenni, mint előtte.
2016. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem bíztató amit írsz :/ :D hány éves vagy?
2016. szept. 17. 22:39
 5/18 anonim ***** válasza:
23.
2016. szept. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%

Ahhoz hogy ezeket megtegye meg kellene ismernie, de mivel te falakkal veszed körül magad így nem lesz erre lehetősége. Érted a paradoxont?

Nem más dolga a gátakat áttörni, neked is nyitnod kell. Ráadásul aki ennyire zárkózott, a másik könnyen gondolhatja úgy, hogy nem érdekled, ezért időt sem energiát nem fog beleölni a dologba, inkább keres egy nyitott vidám lányt akivel nem kell küszködni.

2016. szept. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Ha elfalazod magadat akkor értelme sincs az egésznek.

Aki normális arc, az gyorsan sarkon fordul ha érzi a falakat, ki is akarna tökölni egy lelkibeteg emberrel...

2016. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: értem persze, jogos amit

írtál.


Utolsó: valószínűleg teljesen igazad van...

2016. szept. 17. 23:02
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez egy tipikus nőtípus, amit leírtál.


Természetesen létezik ilyen. Hogy neked kell megnyílni,

az nem is kérdés, viszont egy normális férfi simán el

tudja érni, hogy ezt gyorsan, örömmel tedd. Ez részé-

ről is ráfordítást igényel, mind időben, energiában és

agyban is.


Milyen korosztályba tartozol?

2016. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért ! :D de a 66%- os nem (asentra91)?


Szerintem, van olyan ember vagy majd lesz aki felé könnyebben nyitsz, mert érezni fogod, hogy " más,, :) esetleg egy szintén zárkózott pasival " kicsomagoljátok egymást,,

Én is zárkózott vagyok alapjáraton, viszont, ha érzem, hogy érdemes.. a másik is nyit felém / bízik bennem stb.. Hamarabb nyílok! Sőt! egy ponton túl... talán jobban is mint kellene.

2016. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!