Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz olyan férfi aki áttöri a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan férfi aki áttöri a magam köré épített falakat?

Figyelt kérdés
A csalódások és valószínűleg az önbizalomhiányom miatt falakat húztam magam köré, nehezen nyílok meg és nehezen bízok. Vajon létezik olyan aki megküzd ezekkel? Vagy nekem kellene könnyebben és hamarabb megnyílnom? Mit gondoltok?
2016. szept. 17. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
csak egy kapcsoló...
2016. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Kérdező ne sírj, 40éves vagyok,10éve nem értem nőhöz!!!!!
2016. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ja és nem is látom értelmét az ismerkedésnek sem
2016. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem várhatod el, hogy faltörő kos legyen a delikvens. Magadnak kell leküzdened a falakat, hogy aztán be tudjon térni hozzád a megfelelő ember. Mindenkinek meg van a maga keresztje.
2016. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetbe vagyok csak fiú/férfiként :)

Csalódtam már néhány nőbe biztos,hogy nem erőlködnék miatta Sorry.

De viszont ha próbálsz megnyílni biztos,hogy találsz magadnak olyat aki segít ebben,de első dolog hogy tudja hogy nehezen nyílsz meg mert senki se gondolat olvasó.

2016. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Neked kell ezt elkezdened, a másik fél csak ebben erősíteni tud. De vigyázz, mert Mo.-n élünk, így sok a kihasználós egyén!
2016. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az a gond ezzel, hogy ha egy férfi meg is szeret és közeledne, nem fogja tudni, hogy a magad köré épített falak miatt vagy visszahúzódó vele, vagy csak le akarod rázni, mert nem jön be neked. Nehéz eltalálni, hogyan viselkedjen az ember, ha nem érti, hogy "nem kell eléggé", vagy csak türelem kell a falak lebontásához.
2016. szept. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogyha a megfelelo emberrel talalkozol majd akkor ugyis megfogsz nyilni osztonosen,szoval ne aggodj.
2016. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!