Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne alapítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne alapítani egy incel/mgtow államot egy "floating island" épített szigeten?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben sokan írták nekem, hogy el kéne küldeni engem meg a hozzám hasonlókat egy jó távoli szigetre, ahol egy saját államot alapítanánk.


Valójában az ötlet nem is biztos, hogy annyira rossz. Az incel/mgtow állam jellemzője lenne az alacsony adók, antifeminista politika, gyors internet, minden héten egyszer ingyen prostitúció (harmadik világból szállítva), legális drogok és alkohol, 90 -es éveket idéző clublife (prostituáltak úgy viselkednek, mintha akarnának minket).


Először magunkat kéne fenntartani, amiben segítene a nagyon magas szintű automatizáció. Arra gondolok például, hogy kukásautóra nem is lenne szükség, mivel a szemetet ledobom egy csőbe és vákummal elszállítja. Ezen kívül minden lakásban lenne egy "kóla csap" is, amin a víz helyett állítható cukros üditőitalok jönnének.


A kezdeti politikai okokból adódó gazdasági nehézségek után a sok Indiai incel miatt a startup szektor hamar növekedésnek indulna, ami komoly bevételeket hozna és lehetővé tenné a fejlődést.


Egy ilyen floating island -on képzelem el egyébként:

https://www.youtube.com/watch?v=EotHcLHsAXs&t=504s



2021. okt. 23. 14:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
97%
Jó!
2021. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
87%

Igen, ez remek ötlet!


Ha javasolhatok ötleteket, keress rá: FEKETE DELFIN RECSK AUSCHWITZ

2021. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
97%
Menjetek, menjetek!
2021. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

A gazdaságot nyilván az alacsony bérek miatt lehetne fenntartani, viszont cserébe az egész úgy lenne felépítve, hogy tényleg minden olcsó és automatizált lenne.


Fűtésre nem lenne szükség, mivel az egyenlítő közeli óceánon épülne az ország. Az energia egy automatizált nukleáris reaktorral lenne megoldva, ahol nem vennénk figyelembe a modern túlzott szabályozásokat. Autók nem lennének, minden árucikk egy kötött pályás rendszeren mozogna a kikötőtöl a házig.

2021. okt. 23. 14:24
 5/64 anonim ***** válasza:
97%

Mire vársz még?

Menj és vidd magaddal az összes társadat.

(Mondjuk kétlem, hogy az égvilágon bárki támogatna titeket akármivel, szóval sok sikert segítség nélkül energiát, élelmiszert és prostituáltat és minden egyebet találni.)

2021. okt. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem legyen Battle Royale. Aki fent marad, az lesz a MEGA INCEL, akinek havi egy nőt kiutalnak, hogy megfogja a kezét.
2021. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

5: A jelenlegi supply shortage a munkaerőpiacról kiesett incelek miatt van. Őket vissza lehetne hozni az építkezésre.


"az égvilágon bárki támogatna titeket akármivel":


A gazdag, de nőhöz továbbra se jutó incel/mgtow emberek szerintem 2030 -ra már bennelennének ebben. Főleg, hogy addigra a bitcoin már 1 millió dollár környékén fog járni.

2021. okt. 23. 14:30
 8/64 anonim ***** válasza:
93%

menjetek😂


bar at ketlem, hogy ha ennyi bita idota osszegyulne, akkor hosszutavon kepesek lennenek fenntartani egy mukodo rendszert. ingyen prostitucio meg kolacsap.. ugy gondolkodsz, mint egy 10 eves. es megis mibol telne ezekre a dolgokra az alacsony adok mellett?

2021. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
94%

#7

Dehogy miattatok, világszinten teljesen elhanyagolhatóak vagytok. Jaj, hogy mennyire vágysz arra, hogy fontos legyél, holott értéktelen vagy ilyen szempontból is.


A gazdag emberek pedig nem fognak egy csapat szegény lúzerrel foglalkozni, hanem a saját életét fogja jobbá és jobbá tenni.

2021. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Az angliai egyetemeken pedig már most 60% -os az incel arány. Egyelőre azt gondolják, hogy ha elvégzik, jobb dolguk lesz. Hát nem tudom... Mindenesetre a munkaerő meglesz szerintem.
2021. okt. 23. 14:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!