Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srac udvarlás randi helyett neten erdeklodik hogy osszejonnék e vele, akkor hagyjam, komolytalan?

Figyelt kérdés

Olyan zavaroak az olyanok akik már netes ismerkedesnel arrol beszelnek osszejonnek e vele, vagy kerdeznek lenne e csók is, ahelyett hogy elhivna talalkoznánk "fűzne"," hódítana".


En honnan tudjam hogy egy netes "képtől" mit akarnék vagy mit nem?



A mostani még azt is kozli hogy ő gyorsan szerelmes lesz- tipusu, es szeretné tudni en hogy állok az ismerkedeshez vele, az ilyentol szoval aki meg uton utfelen "elcsábul" a neten is egy képtol csak, plane mit akarjak?

Olyan csalodas érzést kelt mert en azt hittem a mostani rendes srac:(



#neten akarnak mindent intezni
2021. okt. 22. 06:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdés: Már kiábrándító a viselkedése, pedig még csak nem is találkoztatok. Soha nem jó ötlet ilyenkor folytatni az ismerkedést.
2021. okt. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mikor megirom ezeket hogy te meg honnan tudod elore mit akarsz tolem, akkor igy van vele hogy en el is könyveltem őt


Ez a srác pedig eddig tetszett is es ő volt az egyetlen akitol akartam is valamit hogy talalkozzunk ismerkedjunk, stb


Csalodás es nekem nagy :(

2021. okt. 22. 07:09
 3/11 A kérdező kommentje:
*honnan tudod előre hogy mit akarsz tolem? akkor ugy van vele hogy en elkonyveltem őt
2021. okt. 22. 07:10
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Türelem. Majd csak összeakadsz egy normálissal is.
2021. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Úgyis az alapján fogsz dönteni, hogy elég jól néz-e ki.
2021. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Élőben kell az ilyet intézni, igen. Neten kapsz egy nagyjábóli kinézetet meg egy alap személyiség-féleséget, és ezek élőben azért merőben máshogy nézhetnek ki. A net csak arra való, hogy eldöntsd, hogy egyáltalán adsz-e esélyt annak, hogy megismerd a másikat. Ez nagyon béna, hogy már kérdezi, hogy összejönnél-e vele, meg csók lenne-e (jézusom...).

Én előző barátnőmet és mostanit is (mát menyasszonyom) társkeresőn ismertem meg, beszélgettünk 1-2 hetet neten (elfoglaltság, covid helyzet miatt), és miután kaptam egy képet, hogy egyáltalán milyen ember, milyen értékrenddel bír, utána hívtam el randira. Ott is csak miután jól éreztük magunkat, és úgy hozta a helyzet volt csók, meg 2-3 randi után pedzegettük, hogy akkor nagyon bejövünk egymásnak, szeretnénk komolyan folytatni.

Ezt nem neten beszéli meg az ember - legalábbis az én értékrendemnek, és komolyságomnak megfelelő :D

De úgy látom ezzel te is így vagy. Hagyd, ha valakivel nincs meg az összhang, majd lesz olyan, akivel meglesz ;)

29/F

2021. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én ezért hívtam a lehető legrövidebb időn belül randira akivel beszélgettem. Neten kialakul egy szimpátia, de azok még nem érzelmek.
2021. okt. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem is lenne normális hogy a net csak arra jo hogy eldöntsem, hogy egyáltalán meg akarom e ismerni, átvinném e személyesbe egyáltalán, inkább amolyan "puhatolózás" csak a másikrol, hogy neki milyen céljai lehetnek, vagy egyáltalán egyedülállo e.., azaz minimum alapok vannak e.

Meg egyáltalán ki az, akivel írkálok..


Jóformán mèg közös témánk, élményeink sincsenek,(minden csak alakulgat apránként), de összejövök e vele.


Jóhogy meg nem kérnek már a netrol.


5# a srác meg tetszik kulsore is. Írtam eleve. De hogy randi helyett joforman már felkérne szinte ismeretlenül bnőjének,(szoval akkor képről bárkit..), nekem ez annyira betett, hogy én szerintem lapozok tovább.

2021. okt. 22. 10:32
 9/11 A kérdező kommentje:
*az lenne normális
2021. okt. 22. 10:33
 10/11 anonim ***** válasza:
webcam nem árt ahol filterek nélkül láthatja egymást két ember.. azért a képek sokszor lehetnek nagyon előnyösek de előnytelenek is.. vannak akik egyáltalán nem fotogének és rondának néznek ki képeken.
2021. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!