Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel autó nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel autó nélküli férfi mennyire komolytalan?

Figyelt kérdés

Okoz olyan érzést, hogy:


- nőként kevésbé érzed magad biztonságban mellette?

- gimisnek érzed magad amikor együtt vártok a villamosra?

- zavaróan kényelmetlen autó nélkül?

- mi van ha azért nincs autója, mert pénztelen?


stb.


Életkortól és anyagi helyzettől függően változnak ezek a dolgok?



2020. máj. 3. 16:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2020. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egyáltalán nem lényeges az autó. Magamból kiindulva: Nem is szeretek autókázni, mivel utazási beteg vagyok, gyakran vagyok rosszul utazás közben.
2020. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem lehet jogsija valami miatt például. Vagy úgy érzi hogy nincs rá szüksége.
2020. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Iq és eq fontosabb.
2020. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Honnan a phaszból veszitek, hogy egy nőnek nincs autója?
2020. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Amelyik nőnek fontos az autó az vegyen magának. Nehogy már mástól várd el a saját kényelmed kielégítését.
2020. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Nőként nem várok a villamosra, mert 15 éve vezetek és azóta van folyamatosan kocsim.

Ettől függetlenül legyen a férfinek (sőt, mindenkinek) jogsija. Nekem béna akinek nincs. Tök jó lehet a bevásárlást a buszon hazacipelni, meg a gyerekekkel babakocsistul tömegközlekedni később.

2020. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fontos. Ha a helyzet úgy kívánja taxit hívok. Amúgy nincs bajom a BKVval.


Nekem nem is lehet jogsim...

2020. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

-A biztonság részét nem értem, semmi köze a kettőnek egymáshoz és én nem a “biztonságot” keresem, nem az őskorban vagyunk, hogy meg kell engem védeni a mamutoktól.

-Hát maximum ő várja a villamost, nekem van kocsim szerencsére😀 És bár szívesen elviszem ide-oda, senki személyi sofőrje nem leszek.

Összegezve engem nem érdekel, hogy van-e autója vagy sem, nekem van, az a lényeg, a többi nem érdekel. Az mondjuk tényleg zavaró, ha folyton várni kell rá, mert késik a busz/vonat stb, meg jaj vigyem ki az állomásra stb. Fárasztó egy idő után.

2020. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Budapesten elég, ha TAXI-ra telik.
2020. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!