Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Női szemmel autó nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel autó nélküli férfi mennyire komolytalan?

Figyelt kérdés

Okoz olyan érzést, hogy:


- nőként kevésbé érzed magad biztonságban mellette?

- gimisnek érzed magad amikor együtt vártok a villamosra?

- zavaróan kényelmetlen autó nélkül?

- mi van ha azért nincs autója, mert pénztelen?


stb.


Életkortól és anyagi helyzettől függően változnak ezek a dolgok?



2020. máj. 3. 16:59
1 2
 11/17 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem semennyire. A biztonságnak ehhez részemről semmi köze nincs.

Nekem van saját autóm és nekem nem okoz problémát az, hogy én vezessek el valahová.

Szerintem az ember jobb dolgokba is tudja tenni a pénzét egy autónál, nekem is csak azért van, mert örököltem.

Nyilván nem mindegy, hogy hol él az ember, Budapesten szerintem elég jó a tömegközlekedés, cserébe sz-r a forgalom, oda nem érdemes kocsit venni. Vidéken már jobban megéri, külföldön meg megint nyilván attól függ, hogy hol van az ember.

2020. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem komolytalan, de egy csomó helyre nem lehet elmenni tömegközlekedéssel.
2020. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Most lefognak pontozni,de egy bizonyos életkor után (30+) szerintem azért elvárható,hogy legyen.És nem,nem azért,hogy felszedje az anyagias nőket,hanem egyszerűen adjon egy biztonságérzetet,hogy ha bármilyen probléma adódik( pl beteg a kisgyerek,valami okból hirtelen el kell utazni rokonokhoz),ne kelljen már a buszra vagy villamosra várni.És nem luxusautókra gondolok itt természetesen.Az,hogy egy férfinak van autója,nem azt a célt szolgálja,hogy felszedje az anyagias libákat,hanem hogy értelmes férfi legyen,aki nem egyik napról a másikra él,hanem gondol a gyerekeire,idős szüleire stb.
2020. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az autôval vagy bàrmely tàrggyal azonosìtod a férfiakar akkor te lélekben màr hulla vagy!
2020. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Nekem férfiként a fontossági sorrend, hogy előbb a ház és utána az autó. Ezzel az a gondom, hogy 26 évesen még irtó távol állok attól, hogy saját házam legyen mivel a nulláról indultam egyedül.

Tudnék venni egy 10 éves Suzuki. Hova raknám? Mit csinálnék veled mert semmire nem kell jelenleg? Én egyébként pont emiatt nem ismerkedem mert szégyellem azt hogy körülbelül még semmit nem tudtam lerakni az asztalra. Pedig logikusan bele gondolva csak két éve dolgozom pályakezdőként és ennyi idő alatt kevesen tudnak lakást venni.

Szerintem a nők többségének az igenis fontos hogy a párja jó egzisztenciával rendelkezzen és ez azért valahol alap is, mert aki nem tud lerakni semmit az asztalra azzal nem lehet családot alapítani.

2020. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek nem lehet jogsija a szeme miatt. Így természetesen autója sincs. Egy percig se érdekelt. Ahol lakunk, jó a tömegközlekedés.
2020. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy az nem gond, ha nincs autója. De jogsija legyen, ahogy nekem is, cca 30 fölött legalább. Hogy visz el randizni? BKV-val? Utána feltesz a buszra a végén? Elképzelni nem tudom ezt a szitut.
2020. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!