Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezeket a dolgokat rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket a dolgokat rendbe teszem, lesz esélyem megszerezni egy A+-os férfit?

Figyelt kérdés
December végéig szeretnék lefogyni 70 kilóról 60-ra (korábban voltam sokkal kevesebb is), sportolni, leállni a körömrágással és letenni az angol nyelvvizsgát. Ha ezek rendben vannak és egyébként nincs baj a megjelenésemmel, szerintetek felkelthetem egy 41 éves, nagyon A+ férfi figyelmét? Kérlek ne állítsatok bele a földbe, tényleg érdekel, köszi. 38, nő

2021. okt. 20. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 October15 ***** válasza:
96%

Oké helyesbítek: az itt elhangzottak alapján egy magára valamit adó értelmiséginél [tök m1, hogy orvos-e] labdába nem rúgsz. :D Ha úgy nézel ki mint Axente Vanessa [nem mintha ő lenne a zsánerem csak Partizán kappa. :D ] akkor is felejtős mert hát iiiiigen súlyos személyiségbeli problematikákat vélek felfedezni. [Na meg nem egy jó kiindulópont az ha saját bevallásod szerint is qrva alacsony az érzelmi intelligenciád. Lásd nem tudod miért ment szét az előző 2 kapcsoaltod / hogyan lehetett volna megmenteni őket.]


Asszem inkább megyek és derékszögbe fésülöm a füvet vagy valami...

2021. okt. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
Az szuper lesz, életedben először csinálsz valami hasznosat 🙈🙈🙈🙈
2021. okt. 20. 20:58
 53/67 anonim ***** válasza:
95%
"A+"-os férfi - miért nem rögtön "Besorolási osztály: Keter"?
2021. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
40%
A te leirasod ram ia ervenyes, de az en a plusz oasim egy amerikai milliardos penzugyi igazgato aki 1 evvel fiatalabb nalam
2021. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
73%

"épelmélyű"



Hogy kerultel egyetem kozelebe, Terike? Foleg human szakra?



"38, nő"



Ezzel mar elkestel egy jo 10 eve.



37F incel

2021. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 October15 ***** válasza:
68%

55.: Sanszosan a éplemélyű én leszek. :D Úgy kerültem "humán" aka bölcsész szakra, hogy qrvára nem kérdezték, hogy érdekel-e a ly/j. Jah meg a M. Word aláhúzza amikor random elgépelem. [Gyorsabban gépelek mint ahogy beszélsz szóval sry + mint mondtam pont nem izgat. A fontos szövegeknél valaki úgyis lektorálja, itt meg 50 emberből leesett 1-nek, asszem túlélem. :D]


Amúgy Dávid nem Teréz de ez igazából m1 is.

2021. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 A kérdező kommentje:
Attól még beégtél.
2021. okt. 21. 16:51
 58/67 October15 ***** válasza:
68%

""38, nő"



Ezzel mar elkestel egy jo 10 eve.


"

Ez a rész asszem nem nekem szólt. :) + Én nem állítottam sehol, hogy jó lenne a magyar helyesírásom, a japánom simán jobb. :D


Amúgy nem hiszem, hogy te lennél a legalkalmasabb ennek megítélésére ilyen írásképpel meg úgy, hogy 1 qrva nyelvet nem beszélsz a magyaron kívül. :D

2021. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
Huhh de buta vagy, értelmezni sem tudsz :D Talán majd japánul, hahahaha!
2021. okt. 21. 18:02
 60/67 anonim ***** válasza:
0%

"1 qrva nyelvet nem beszélsz a magyaron kívül"



Malajziaban elek. Szerinted itt magyarul beszelnek?



"Ez a rész asszem nem nekem szólt"



Nem, ez a kerdezonek szolt. De annyira meg lett sertve az onerzeted, hogy visszajottel pampogni :)



Ez egy gyonyoru precedens arra a jelensegre, hogy azok tobzodnak a felsooktatasban, akiknek valamifele kompenzalasra van szukseguk.



37F incel

2021. okt. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!