Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha ezeket a dolgokat rendbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezeket a dolgokat rendbe teszem, lesz esélyem megszerezni egy A+-os férfit?

Figyelt kérdés
December végéig szeretnék lefogyni 70 kilóról 60-ra (korábban voltam sokkal kevesebb is), sportolni, leállni a körömrágással és letenni az angol nyelvvizsgát. Ha ezek rendben vannak és egyébként nincs baj a megjelenésemmel, szerintetek felkelthetem egy 41 éves, nagyon A+ férfi figyelmét? Kérlek ne állítsatok bele a földbe, tényleg érdekel, köszi. 38, nő

2021. okt. 20. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
83%
Ez most női incel? :o Ilyen is létezik?
2021. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Ezt most mire érted?
2021. okt. 20. 19:25
 3/67 anonim ***** válasza:
74%
Milyen az A+ férfi? Ez valami femcel baromság?
2021. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
54%

Nem a súlyon múlik!

85 kg vagyok, es humoros, nagyon nagyon vicces, jól kereső, programozó felesége vagyok. A hiedelemmel ellentetben a legtöbb férfi nem is nézi a külsőt.

2021. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
85%

3

Energiatakarékos. Gondolom nem kell sokat etetni, hogy jól megbasszon. Vagy nemtom mit jelent a férfiaknál az energiaosztály.

2021. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
85%

Ezt most én sem értem. Ez az A+ valami elem a vibrátorba?

Nem hiszem hogy nő írta a kérdés. Ez csak egy kis incelkedés 😆

2021. okt. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a randikon nem szokasos angol nyelvvizsgat kerni. Max akkor elonyos, ha a ferfi nem tud magyarul, angolul meg igen. Ha egy ferfi 41eves es A+-os, akkor nem akarlak elkeseriteni de siman megkaphat egy 25 eves not is, vagyis minek veszodne veled? Nem akartalak lehozni az eletrol, de ez van. Ezzel egyutt viszont, ezek tok jo otletek es jobb lesz tole az eleted, egeszsegsebb es dekorativabb leszel, es ha nem is pont ezt a kant de egy masikat leakaszthatsz, mondjuk egy 45eves A- kateogriast
2021. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
Azért írtam A+-t, hogy ne kelljen egy teljes litániát lenyomni. De akkor néhány adat: nagyon okos, kifinomult, kedves, iszonyú szépek a szemei, stílusos, orvosként életmentő munkát végez. Így akkor most jobb? És mi az a femcel?
2021. okt. 20. 19:28
 9/67 anonim ***** válasza:
96%
#4 Az, hogy a pasid jolkereso programozo, abbol nem kovetkezik, hogy A+ is.
2021. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
58%

Ugy irjuk 10 pontos ffi.


Lehet hogy felkelted az erdeklodeset ugyan, de ilyen szintű alárendelődéssel max szexre fog hasznalni, csak szolok.


Amig valaki a masikat hiszi az "istennek", addig egyenrangu kapcsolatra esélye sincs. Le fogják kezelni.

2021. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!