Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálhat egy rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálhat egy rendkívül kövér nő,ha egy sportos férfi közeledik hozzá,ismerkedne vele?

Figyelt kérdés

Több férfitól olvastam,s magam is jártam úgy,hogy a hölgy vagy nem hitte el,hogy tényleg szépnek tartom,vagy azt írta,hogy kövér fétises férfival nem ismerkedik.Nem értem,mert túlsúlyosan ha tetszik valakinek,az fétises?

Úgy gondolom örülnie kellene,hogy vonzónak tartják.

De lehet,hogy tévedek......



2021. okt. 13. 22:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nekem egy idő után vissza sem írnak. Élőben meg hol felbukkan, sokat gondol rám, de mindig az a vége hogy eltaszít. Csak tudnám mi játszódik le a fejükben...
2021. okt. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy fétis lenne, de mivel a csapból is a modell alkat folyik, túl sok gátlás alakult ki. Egy teltebb vagy kövér nő is ugyan úgy lehet vonzó, csinos és kívánatos. :)

Sokszor vágták már át ezeket a nőket hamis ismerkedésekkel, mondván, hogy "fogadtunk a haverokkal" Pl, így érthető valamennyire, hogy nehezebben nyitnak egy sportos férfi kezdeményez és udvarol.

2021. dec. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Volt egy kb. 100 kilós iskolatársam, mindig helyes, sportos fickókkal járt.
2022. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!