Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálhat egy rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálhat egy rendkívül kövér nő,ha egy sportos férfi közeledik hozzá,ismerkedne vele?

Figyelt kérdés

Több férfitól olvastam,s magam is jártam úgy,hogy a hölgy vagy nem hitte el,hogy tényleg szépnek tartom,vagy azt írta,hogy kövér fétises férfival nem ismerkedik.Nem értem,mert túlsúlyosan ha tetszik valakinek,az fétises?

Úgy gondolom örülnie kellene,hogy vonzónak tartják.

De lehet,hogy tévedek......



2021. okt. 13. 22:04
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Az a férfi,akinek tetszenek a kövér nők beteg?

Elég primitív megközelítés.

Akiknek az anorexiások tetszenek? Vagy a kis mellű,fiús lányok?

Folytassam?

2021. okt. 13. 23:15
 12/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha beteg dolog az h vkinek a kövér vagy nagyobb darab másik nemű tetszik akk annak is betegnek kell lennie h a nagyobb darab fél társat keres nem?
2021. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

Mivel rendszeresen edzek, bérletem van edzőterembe így olyan körökbe mozgok, hogy sok edzett ismerősöm van.

Idegen esetén én is gyanakodnék, de akit már ismerek valamennyire annak elhiszem, nem szórakozik.


Mondjuk a tragédia az, hogy nekem a mackós pasik jönnek be, de még sosem volt ilyen párom. Ellenben sportos már igen.

2021. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

de ez már szexuális parafília.

nekem senki ne mondja, h. bármi vonzó van egy vágósúlyban lévő emberben, mindegy, h. nő v. ffi... képzeld el meztelenül és a szexet vele, szó szerint bele is halhat.


aki meg sportos életmódot folytat, nem hiszem, h. vonzónak talál vkit, aki még menni is nehezen tud, úgy el van hájasodva.


szval sztem ez vmi. elhajlás nálad, és ha a preferenciád ennyire ebbe az irányba mutat, akkor pláne.


és ezzel még az a baj, h. ha neked egy hájas tetszik, nem fogod motiválni, h. lefogyjon normál alkatúra, mert te az extrém hájasokra izgulsz fel.


vagyis benne tartod egy egészségtelen életmódban.

2021. okt. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
Te pont azt szeretnéd bennük amit ők a legjobban utálnak magukban. Eléggé buktás a történet. Amire gerjedsz az egyik legegészségtelenebb fétis, a másik ember egészségével játszadozol. A kövérség "fog" meg, nem pedig a másik ember. Még egy telt nő sem szereti ha nettó húsnak nézik.
2021. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A kövér férfiakat preferáló nőket mégsem szoktuk fétisesnek hívni.


Vannak azok a törzsek, ahol minél kövérebb egy nő, annál szexibb. Akkor náluk az a fétises, akinek a soványak tetszenek?


Mikor lesz egy preferencia fétis?

2021. okt. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%

Nőként nekem is a "husibb" férfiak tetszenek. Sajnos nem hiszik el a férfiak sem, hogy egy 60kg körüli nőnél, hogy is jöhet szóba egy 120 kg körüli, vagy annál nagyobb súlyban lévő férfi.

Szexuálisan engem is ez vonz, akármilyen hihetetlen.

2021. okt. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

14-es: Nem szép megfogalmazás a "vágósúlyban lévő". Igenis lehet vonzó egy extrém kövér nő is. Neked nem az,ennyi.Amúgy voltam együtt ekkora nővel,s nagyon jó volt,egyikünk sem halt bele.

15-ös:Mindenki először a külsőt nézi.Hiába rendes valaki,ha nem tetszik.

Amit írtál egy demagógia.

17-es: megértelek,ettől még nyílván normális ember vagy.Nálunk hülyének nézik,aki a kövér emberekhez vonzódik.

2021. okt. 14. 09:53
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 hát 100-ból 100 orvos szerint nem demagógiga hogy nagyon magas fokú elhízás, túlsúly egészségtelen. Márpedig 130 kg nem azt jelenti hogy ide-oda feljött pár kg...
2021. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem az a demagógia,hogy a kövérség egészségtelen,hanem hogy az egészségével játszadozom. Megismerek egy ilyen nőt,megtetszik,mi ebben a játszadozás.

Mielőtt megismertem már kövér volt.

Amúgy mindenki a kövérekért aggódik. Mi van a cigisekkel,a drogosokkal,az alkoholistákkal,a net függőkkel,akik a szmogot szívják. Folytassam?

2021. okt. 14. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!