Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan reagálhat egy rendkívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálhat egy rendkívül kövér nő,ha egy sportos férfi közeledik hozzá,ismerkedne vele?

Figyelt kérdés

Több férfitól olvastam,s magam is jártam úgy,hogy a hölgy vagy nem hitte el,hogy tényleg szépnek tartom,vagy azt írta,hogy kövér fétises férfival nem ismerkedik.Nem értem,mert túlsúlyosan ha tetszik valakinek,az fétises?

Úgy gondolom örülnie kellene,hogy vonzónak tartják.

De lehet,hogy tévedek......



2021. okt. 13. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Én pont ilyen helyzetben vagyok. Túlsúlyos vagyok, és jeleket küld felém egy normál testalkatú sportos férfi, és nem tudom elhinni, hogy nőként néz rám 🤔

Úgy reagálok, hogy agyalok, mit akarhat, mert hogy nőként néz rám, azt nem hinném.

2021. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Pedig elhiheted. Volt már extrém kövér kedvesem,s nem akarták először elhinni,hogy tetszenek,szépnek látom őket.Időbe telt,míg be tudtam bizonyítani,hogy vonzóak számomra.

Sajnos a kövér nők tele vannak gátlással a sok cikizés,sértegetés miatt.

2021. okt. 13. 22:13
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Neked hány kgtól extrém kövér egy nő?

Ha te magad sportos vagy, hogyan lehet hogy a dagik tetszenek?

2021. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
No, akkor lehet hogy ismeritek is egymást? :)
2021. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Extrém kövéren 150 kg+-t értek.Hogy miért a nagyon kövér nők tetszenek nem tudom. Nőiesnek tartom a hatalmas idomokat,imádom a puha,selymes testüket.
2021. okt. 13. 22:19
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát az már azért durva.
2021. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy valakinek a teltebb formák tetszenek, még nem fétis
2021. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

"Úgy gondolom örülnie kellene,hogy vonzónak tartják"


Ez elég gusztustalan hozzáállás.

2021. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Mivel a legtöbb férfi nem kedveli a túlsúlyos nőket,talán öröm nekik,ha van olyan férfi,aki vonzónak tartja őket.
2021. okt. 13. 23:06
 10/23 anonim ***** válasza:
56%
Beteg.
2021. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!