Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 24 óra alatt csak 4-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 24 óra alatt csak 4-en lájkoltak Tinderen, nem is érdemes vennem Tinder goldot? Vagy ez úgy megy, hogy amíg nem fizetsz, nem hozza fel másoknak a profilod? Mert ha mondjuk 200-400-an láttak, elég nehéz elképzelni, hogy csak ennyi lájk jött.

Figyelt kérdés

2021. okt. 13. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy fizetsz, aztán majd kiderül.
2021. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Minnél többet fizetsz, annál jobban fogsz tetszeni az ottlévő nőknek.
2021. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tinder Goldot amúgy se érdemes, fizetés nélkül is meg fogsz jelenni.
2021. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha férfi vagy akkor az elég szép arány.
2021. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De nem jó semmire, hacsak nem különlegesen jó a szöveged. A lányok flegmák lesznek és ghostolni fognak, mivel biztosan találnak jobb pasikat is miközbe írsz rájuk.
2021. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, és férfi vagyok, regeltem tinderre, első két nap 10-12 lájkot kaptam, egyre dobálta fel a rendszer, hogy X lájkolt, Y lájkolt, persze ugye a profilt nem tudtam megnézni. Kíváncsiságból előfizettem goldra, a lájkolók vagy arcnélküli profilok voltak (miközben ugye kötelező lenne magadról készült fotót feltölteni), egy indonéz profil, meg néhány 40 körüli nő, akik valószínűleg mindenkit jobbra húznak (egyikük le is írta, hogy "I always swipe right"). Mióta előfizettem, alig futnak be lájkok, napi egy-kettő maximum.

Szóval nem hiszem, hogy nagyon megérné.

2021. okt. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként szerintem is jó arány, hiszen közel dupla annyi férfi van rajta, mint nő. Előfizetéstől függően kiemelheted a profilod, ami segít, hogy 1 órán át több embernél dobjon fel.
2021. okt. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2 hónapig voltam fenn, 58 lájkot kaptam, ebből 33 egyoldalú volt 15 csak matchig jutott, 10-el leveleztünk x ideig, 3-al 1 randi is volt, aztán összejöttem valakivel egy rabdom leszólítás után. Az első héten talán 4 match volt,+ 5 aki nekem nem jött be és balra húztam. Nem volt goldom, nem is érte volna meg.
2021. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A 4ből legalább 3 kamuprofil
2021. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Like vadász vagy szegénykém , nem irígyellek az eszedért.
2021. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!