Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki tinderen nem bikinis fotóval nyomul, arra rá se néznek a férfiak?

Figyelt kérdés
Csak az instás cicababákat nyüzsgik körül?

2021. okt. 1. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Aki nem 30 milliós kocsival tengerparton feszengő férfi, arra rá sem néztek?
2021. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

Miért, te olyat keresel aki az instaqurva retusképekre bukik? Ez a célcsoport?

Ha nem, akkor a normális fiúk/férfiak téged is megtalálnak majd.

Amúgy ezt a tinderes baromságot lassan el kéne már felejteni.

2021. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
2: Mondhatnál alternatívát. Különösen olyan helyzetekre amikor élőben nincs lehetőség. A társkereső oldalakon olyan nők profiljai jönnek fel akik 2 éve voltak legutóbb online. Szóval a tinder és társain kívül sok lehetőség nem maradt.
2021. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha neked ilyen férfi kell... Én ott ismertem meg a vőlegényem, nem volt bikinis képem, de egészalakos igen. Szerintem az illik, sok kövér nő teszi ki csak az arcát, nekem sem szimpatikus, mikor a másik takargat dolgokat. Csak az időt húzza, az első tali után jobban fog fájni, ha koppan.
2021. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Én pont olyan vagyok aki egyáltalán nem ismerkedne olyan lányokkal. De mivel a tinder inkább szexpartner kereső, emiatt engem és a legtöbb normális srácot nem fogod ott megtalálni. Aki meg a szexre hajt, az meg próbálkozik a könnyebb nőknél. Emiatt estél ki.
2021. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a bikinisekre nem írtam rá.
2021. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én alapbol olyanokra rá se nézek akiknek ez az első pár képe bikinis fehérneműs stb-s
2021. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek bikinis képeim, topmodell sem vagyok, mégis viszonylag sok pasival matchelek. Azért még akadnak olyanok, akik örülnek egy normális profilnak. Megnéztem a kollégám tinderén a női felhozatalt és hát azt kell mondanom, aki normális nőt szeretne, minimum ugyanolyan nehéz dolga van mint nekünk, akik normális pasira szeretnénk ott bukkanni. De nem lehetetlen.
2021. okt. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Van az az ertelmes es szep arc, ami nagykabatban is felkelti a figyelmet.
2021. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Kamu kérdés
2021. okt. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!