Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért irja ki a leg több Magyar csaj angolul a tinderen a be mutatkozó szövegét?

Figyelt kérdés
Ennyire csak külfödcsávókra hajtanak? Mindent be kell vetni hogy a megvetet magyar pasi helyett egy divatos külföldcsávóval viloghassanak a facebokkon?

2021. okt. 9. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Napi brühühü 10.felvonás...
2021. okt. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Tanulj inkább meg magyarul.
2021. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Bikóz it váz menő and disziz hallatszik nagyon hipsztö end kúl. Dat görl tűnik veri intelidzsent end tájékozott.


"Heroin nekünk nix!", "One million! Nincs millió!"


Amúgy sok magyarnál - mindkét nem! - feltűnik ez a "ha angolul mondjuk, az menőbben hangzik" viselkedés (természetesen nem a szakmabeli dolgokra értem, amikor a külföldi kollégákkal - természetesen - magyarul vagy németül kommunikálnak, hanem az átlag proli emberekre), a népdalban a "babám" gáz, a béjbeeeee, az menő, holott mindkettő kb. ugyanaz és ugyanolyan kínos.



Anno a Muppet Showban volt egy olyan poén, hogy franciául minden romantikusan hangzik és "tényleg", holott amit a fazon franciául mondott az kb. annyit jelentett, hogy "Vigyázzunk, nehogy megfázzunk!"


Na, ez megy az angollal is, csak az "menőn" hangzik. A német meg olyan "technokratán professssssszinonálisnak", a latintól pedig műveltnek tűnik. Még akkor is, ha fordító segítségével izzad össze 2 mondatot.

2021. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy csak te nem érted, ha valaki szépen megfogalmazva, helyesen leír valamit XD
2021. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez egyfajta szűrő a részükről. Nem mellesleg úgy, és azzal ismerkednek akivel akarnak.
2021. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Mert rövidebb, jobban is hangzik és egy minimális intellektuális szűrő is.


Én mindig angolul írtam, pedig eszem ágában sincs nem magyar anyanyelvűvel kezdeni kapcsolatot.


Tessék néhány példa:


Dogs are the best (17)

A kutyák a legjobbak (20)


CS student (10)

Mérnökinformatikus hallgató (amellett, hogy hülyébben is hangzik, 28 karakter hosszú)


I love... sports, arts, long walks (34)

Szeretem a... sportokat, művészeteket, hosszú sétákat (52)


If you prefer ons pls swipe left (32)

Ha egyéjszakást preferálsz, kérlek húzz balra (45)



Szóval, csak ennyivel egy bio 50 karakterrel több magyarul, mint angolul és ráadásul szarul is hangzik.



Kíváncsi vagyok arra is, hogy fordítod le a következőket úgy, hogy ne hangozzanak hülyén:


Party girl

Wannbe lawyer

és a kedvencetek, a travel addict

2021. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

buliribi

ügyvédnek kébzelem magamat

vigyél el utazni a te pénzeden


Meg is van!

2021. okt. 9. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindent le lehet fordítani. Magyarul sem hülyébb, csak ahhoz jobban hozzá vagy szokva. Úgy értem, angoloknak ugyanolyan hülyén hathat.
2021. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Rengeteg pasast húztam balra emiatt. Nekem ne angolul írjon, hanem magyarul.
2021. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként ha egy csaj tényleg a "külföldicsávóra" hajtana az angolozással, akkor mi van azokkal a magyar férfiakkal, akik tudnak angolul? Hogyan szűrné ki őket a csaj (ok, a nevéből ill. bemutatkozásából 99%-ban kiderül, ha magyar)?

Mi lenne, ha csinálnák egy "kamuprofilt" ami nem lenne kamu, csak mindent angolul írnék ki, a nevemet is, és angolul írnám az üzenetet...?

2021. okt. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!