Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belefutottam 3 csoportképbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefutottam 3 csoportképbe amin én is ott vagyok, azóta teljesen el vagyok keseredve. Eszméletlen mennyire ocsmány "férfi" vagyok. Néha azt gondolom olyan átlagos körüli a külsőm, de ez most rendesen arcon vágott. Hogy lépjek túl a rondaságomon?

Figyelt kérdés
2021. okt. 9. 16:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

Fotókon én is ronda vagyok, eközben élőben szépnek és szexinek tartanak.

Pár év után rájöttem, hogy ne foglalkozzak a fotogenitással. Az csak egy kvalitás a sok közül, olyan mint hogy valakinek jól áll a frufru, valakinek meg nem.


Sok ember van, aki fotókon jól néz ki, élőben meg visítva rohansz előle.

2021. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#10 bárcsak...
2021. okt. 9. 19:57
 13/25 A kérdező kommentje:
#11 engem élőben nem tartanak szépnek és szexinek. :D A fotó meg csak megerősít abban, hogy ocsmány lehetek.
2021. okt. 9. 20:00
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Ásd el magad te rondaság.
2021. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ha tudnám megtenném.
2021. okt. 9. 20:14
 16/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell képeket nézegetni. Legyél tiszta és jókedvű, az elég.
2021. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 gondolom te nem vagy rusnya, úgy könnyű jókedvűnek lenni.
2021. okt. 9. 21:28
 18/25 anonim ***** válasza:
75%

Fogd már fel, hogy egy normálisan kinéző vagy szép emberről is lehet iszonyatos pocsék fotókat készíteni. Keress rá hírességek candid fotóira. Ha elkapják őket egy váratlan pillanatban, amikor nem akarják, hogy fényképezzék őket, akkor ők is tragikusan néznek ki. A legtöbbet fel se lehet ismerni, van, amelyik úgy néz ki, mint egy csöves.

Tessék itt egy példa. [link]

2021. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Te meg azt fogd már fel, hogy rajtam kívül kivétel nélkül mindenkinek normális feje van minden egyes képen.
2021. okt. 9. 22:45
 20/25 anonim ***** válasza:

18

Ezen a képen azért is néz így ki, mert nincs rajta smink.

2021. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!