Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire sinyli meg a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire sinyli meg a kapcsolatot, ha a ferfi atlagot keres (180-220 netto), a no pedig rendesen,300 felett?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel nincs kisebbsegi komplexusa a ferfinak. Valahol azt olvastam, hogy 72% ban a no ilyenkor is 2-3 év után kilép a kapcsolatbol, akkor is ha a pasi otthonos, foz, mos, takarit, stb. Valakinek tapasztalata? Vagy ismer valakit ilyen helyzetben? Vagy csak sima vélemény?
2019. aug. 19. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Anyum többet keresett, mint apum, mégis ő foglalkozott velünk többet és ő végezte a házimunka nagyját. Soha nem hozta fel apámnak, inkább apám alázgatta-előttünk is.

Tehát van ilyen is.

2019. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja elnézést, nem váltak el soha. Anya nem lépett ki.
2019. aug. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%

Tényleg így van, a nő kilép. Én pont letojtam hogy ő többet keres, örültem, hogy viszonylag laza melóm van (ezért se keresek olyan hűde sokat, mert válthastnék, de az kevesebb szabadidővel járna.), mindenem megvan, jól élek.


Ő viszont rendszeresen túlórázott, karrierista volt, kaptam is a megjegyzéseket, hogy nekem könnyű... aztán ez volt az egyik ami miatt "elmúlt" részéről a vonzalom, a másik meg nyilván a segítőkészségem, "kutyus" működésem, amire vágynak a nők kimondva, de valójában kiábrándító nekik.

2019. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs kisebbségi komplexus, akkor működhet. Mi voltunk ilyen helyzetben pár évig, amikor a férjem (akkor még csak barátom) félállásban dolgozott tanulás mellett és nálunk hatalmas voklt a különbség (több, mint ötszörösét kerestem az ő fizetésének). Azt se bántam volna, ha így marad a dolog, a pénz számomra csak egy eszköz és keresek eleget 5 ember helyett is.

Azt a 72% statisztikát azért megnézném.. Nem tudom a hátsója melyik részéből túrta elő az illető ezt a számot és mivel támasztotta alá, de teljesen abszurd olyan dolgokra hallgatni, amiről nem végeztek objektív, reprezentatív kutatást.

2019. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tapasztaltam. Volt anno tobb párom, egyik viszont 8 évvel fiatalabb volt és kb 100 al tobbet keresett mint en. Sosem beszeltem a fizetesemrol. De o celozgatott, hogy ha elore lépsz akkor lesz 400 nettotd? Mondom, max 230 5 ev mulva. Akkor ereztem rajta h elgondolkdott a parkacsolatot illetoen. 5 honapig tartott, arra hivatkozott, hogy nincs kémia (érdekes, állandoan szeretkeztunk és mindig volt orgazmusa)és kilépett. Talált fél évre rá egy fura kinezetu kulfoldon dolgozo bármixer férfit, akinek dusgazdag edesapja van. Elvetette magát, most várja gyereket tole. Nem allitom, hogy nem volt igaza a kémia dologgal, de sokkal valoszinubb, hogy nem erezte bennem a csaladfenntarto szerepet.
2019. aug. 19. 17:27
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Végül is tök mindegy mit írnak itt a nők, mert neked csak bólogatójános kell.
2019. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Dehogy, csak tapasztalat. De 1 ilyen nem sok, attol meg 99 masik no lehet nem ilyen. Azert kertem ki a velemenyeket.
2019. aug. 19. 17:34
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Fogalmam sincs. Utoljára pályakezdőként kerestem 200 alatt.


F

2019. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Akkor te egy sikeres férfi vagy, grat. Nekem is tanulni kellett volna mérnökként, de matekból alig mentem át a gimiben a 4 év alatt 4 szer kegyelem kettessel. Minden másból 4-5. De kevés volt...
2019. aug. 19. 17:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#3 mondjuk mi nem az írt "átlsgokat" kerestük. Én 400, ő 520
2019. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!