Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek, feladnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, feladnátok ha azt érzitek nincs esélyetek a boldogságra?

Figyelt kérdés

2 éve egyedül vagyok, üresnek érzem az életemet. Azt érzem minden lehetőségem odaveszett az exemmel együtt.

Már nem ő hiányzik, csak a boldogság.

Fölöslegesnek tartom az életemet, fölöslegesnek tartom hogy létezzek.

A családom azt akarja, hogy egészséges maradjak, de én már nem akarok az lenni. Már nem érdekel semmi.

Megkönnyebbülés lenne, ha kiderülne, hogy x évem/hónapom van hátra mert valami olyan gyógyíthatatlan betegségem van.

Nem hiszek benne, hogy valaha is lesz családom és tartozhatok valakihez. Már gyötrelem az örökös mókuskerékben léteznem, munka-alvás-végigsírt éjszakák...

Már nem akarok élni, nincs motivációm arra hogy tovább létezzek a földön.


Szakemberhez kéne fordulnom? Tudna rajtam még segíteni? N


2021. okt. 5. 19:33
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Elmennék terápiára, hogy a boldogságot és az önértékelésemet ne tegyem továbbra is függővé egy embertől vagy szituációtól.
2021. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

2 éve egyedül fekszem és kelek, senki meg nem ölel soha, meg nem kérdezi hogy vagyok.

Az örömömet és a bánatomat se tudom megosztani az égvilágon senkivel.

Nem másoktól teszem függővé magam, de mivel ember vagyok, nekem is igényem lenne a szeretetre...

2021. okt. 5. 19:37
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Miert nem mesz bele addig is azexkaocsolatba?

Az feltöltene, kivirulnál, lenne önbizalmad eletkedved es keresheted tovabb azt akit akarsz.

2 év "halál"utan kiprobálhatnád az életet is.

2021. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
*szexkapcsolatba
2021. okt. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Ne add fel, hanem tarts ki. Kívánom, hogy rendbe jöjjön az életed, és boldog legyél.
2021. okt. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Az a gond, hogy ez a negativitas latszik a kisugarzasodon is, igy tudatod nelkul is taszitod az embereket. Első körben keress egy uj hobbit, sportolj, talalj baratokat.
2021. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Dehogy adnám. Ha mindenki feladná 2 társtalan év után, már rég kihaltunk volna🤷

Amúgy értem miről beszélsz, rengetegszer éreztem ugyanazt, hogy bár kiderülne, hogy halálos beteg vagyok és gyorsan meghalnék. Egyébként most se hatna meg különösebben a hír, de amíg várom, addig inkább élek. Ezt javaslom neked is😉

Igen, fordulj szakemberhez. 2x volt súlyos depresszióm, több öngyilkossági kísérletem(régen). Nem a doki segített, hanem a felismerés, hogy meghalni mostanában valószínűleg nem fogok, élni meg rossz, de én nem tudok ezen változtatni. Viszont lehet, hogy más tud és akkor jobb lesz. Most tök jól vagyok. Azt mondjuk nem érzem át, milyen társ után vágyni, mert nekem mindig csak konkrét ember hiányzott, nélküle volt rossz, egyedül lenni szeretek. Nincs párom 7 éve. Egy plátói szerelmem van, le se sz.r. Ő mondjuk jó lenne, de más nem kell. Millió jó dolog van az életben a pasikon kívül. Foglalkozz inkább azokkal, keresd meg, hogy neked mi az. Pasi meg majd jön, vagy nem. De addig is jól érezheted magad.

2021. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy fölösleges
2021. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

5 évig voltam egyedül, úgy hogy még szexkapcsolatba sem mentem bele. Annyira negatív voltam.semmi mosoly, csak önsajnáltatás , mindenki hibás csak én nem. Majd ilyen állapotomban belementem egy kapcsolatba, ahol igazából hagytam hogy hülyére vegyenek. Na akkor mondtam hogy itt és most elég. Ez nem mehet így tovább. Helyrepofoztam magam, önfejlesztés, elkezdtem emberek közé járni. Nyitottam a világ felé.

Találtam egy olyan párt aki mellett most nagyon boldog vagyok, és aki segített abban hogy amit elkezdtem véghez is tudjam vinni.

2021. okt. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Hány embert utasitottál vissza h igazold a bánatod?
2021. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!