Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak párt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt, ha nincsenek szociális kapcsolataim?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, nyelvet tanulok, járok egy tanfolyamra és kirándulni, sportolni is szoktam. Szóval a ezek révén elég sokat vagyok emberek között, de ehhez képest egyáltalán nincsenek szociális kapcsolataim. Egy-két barátom van ugyan, de velük személyesen már nem szoktunk találkozni és csak online tartjuk a kapcsolatot, ami már nem az igazi. Rajtuk kívül abszolút nincsen senkim maximum ilyen felszínesebb ismeretségek innen-onnan, de az időm nagy részében egyedül vagyok, nem beszélek senkivel stb., egyszerűen nem kerülök kapcsolatba emberekkel. Ez pedig mind a barátkozásra, mind az ismerkedésre rányomja a bélyeget. Az online ismerkedést próbáltam, de egyáltalán nem jött be, nem nekem való és emiatt azt nem is szeretném folytatni.
2021. okt. 3. 12:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
47%

Hiàba lolozol , én adtam is neki zöldet, mert igaza van.


*Minden* közösségbe ahová jársz , senki nem foglalkozik senkivel, mèg csak klikkek sincsenek, nincsenek FB jelölèsek sem, semmi


Akkor nincs mit tenni, közössèget kellene èpitened,vagy nem tudom.


Később, ez még rosszabb lesz , adhatod erre a válaszra is a minuszt , én is köszi

2021. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Klikkek vannak, de azok nem ezekben a "közösségekben" (még mindig nem nevezném azt közösségnek, hogy x ember egy helyen tartózkodik egyszerre) alakultak ki és ezek úgymond zártak, nem nyitottak mások irányába. A szakomon is vannak klikkek például, de ezek az emberek nem is köszönnek másoknak, nem is ülnek le mások mellé, minden csoportos feladatot együtt csinálnak stb., mintha rajtuk kívül más nem is létezne. Vagy vannak, akik együtt járnak sportolni és így tovább. FB jelölések vannak (bár az is csak az egyetemen, máshol kb. egymás nevét sem tudjuk), de szerintem az nem jelent semmit.
2021. okt. 3. 13:24
 13/26 anonim ***** válasza:
47%

ezek alapján szar a hozzààllásod, kb karnyujtàsnyira vannak tőled, te leírod magadban , hogy ők ilyenek , de amúgy szarsz te is ràjuk.


Ők nem nyitnak felèd, ezért te sem nyitsz ő felèjük, mit vàrsz kb?

2021. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor kérlek mondd meg, hogy kell nyitni olyan emberek felé, akik nem köszönnek vissza mikor rájuk köszönsz... neked biztos nem ilyen szar a hozzáállásod mint nekem, biztos tudod hogyan kell.
2021. okt. 3. 13:36
 15/26 anonim ***** válasza:
39%

Elfelejtettél mínuszt nyomi az előző a hozzàszólàsomra is


Én egy külön műfaj vagyok , valahogy leszartam mindenkit , mèg direkt bunkó is voltam , mègis megtalàltak a csoporttàrsak.


A szó ereje, pofàtlannak kell lenni, ha lekoptat akkor is újra - velem ilyenek voltak

2021. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát én nem szeretem a bunkó embereket....
2021. okt. 3. 13:49
 17/26 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy próbáld meg a hozzád hasonló kívülállókat megkörnyékezni, akik láthatóan nem tartoznak egyik klikkhez sem. Velük talán sikerül közös nevezőre jutni és megalkotni a saját klikketeket.
2021. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ezen már régen túl vagyok. Mint írtam akármilyen közegbe kerültem, mindig megpróbáltam beszélgetni a többiekkel, de nem voltak rá vevők és így végül nem lett belőle semmi. Maximum az újonnan érkezőkkel lehet még esélyem.
2021. okt. 3. 14:11
 19/26 anonim ***** válasza:
84%

#15 voltam


Veled írogatva ennek is meg van az oka, hogy nem is egy közösségbe jársz , de nem tartozol sehova


Van benned valami lehúzós 🤕

2021. okt. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Mindjárt gondoltam :D
2021. okt. 3. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!