Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó, csöndes lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, csöndes lányok, nektek milyen a tökéletes pasi, mik a legfontosabb tulajdonságok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 18:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért érzed azt? Mert úgy akarod érezni.

A kisgyerekes látom megragadta a figyelmed, ha még át is vetted.

Meggyőzöm magam, nem mondtam konkrétat és csak sztereotípiák alapján beszélek?:D

Szerintem megnevezni valamit elég konkrét. Ezt te is megtalálod. Az pedig, hogy meggyőzöm magam... Te hányszor utazgattál egy nap 8-10 órát(nem munka ügyben)? Hányszor értél haza hajnalban egy ilyen utazásról? Hányszor volt, hogy csak kimentél az utcára éjfélkor és 5-6kor értél haza mert véletlenül összefutottál valakivel? Hányszor voltál 20-30-50 km-es túrán vagy futottál ilyen távot?

Attól unalmasabb dolgot, hogy elmegyek megnézni egy szar várat attól unalmasabb dolgot nem tudnék elképzelni a többi "kimozdulós" dologról nem is beszélve ami annyiból áll, hogy bámészkodsz jobbra balra.

Ja igen "Mély beszélgetés". Én pont így tudom elképzelni a mély beszélgetést, hogy utazol 200 km-ert majd a 9 lyukú hídnál beszélitek meg az élet nagy dolgait. Veled is így szokott történni gondolom.


Őszinte leszek alapból nem álltam volna beléd, de az ahogy leírtad az egészet, tiszta olyan vagy mint a legtöbb ismerősöm aki nagyon megmondja, hogy neki csak egy társ kell és akkor elkezd fogyókúrázni vagy egy társ kell és akkor ő majd kimozdul mert a másik megmenti önmagától, sőt neki csak egy társ kell és ő akkor lesz boldog... na kvázi ezt érzem ki ebből, főleg úgy, hogy majd a másik elintézi a dolgokat. Persze és majd egy felnőtt embert noszogat, hogy "bébi menj már el kondiba naaa, jó lesz" vagy "cicám, elintézem az utazást neked csak be kell ülni gyereeee jó lesz".


Isten ments, hogy én mondjam meg, hogy kivel gyere össze, de ez a megmentős szöveg baromi antipatikus. Főleg úgy, hogy azért elég sanszos, hogy az inger gazdag élet annyiból áll mint amennyit írtam. Azaz, mennyünk el színházba, borfesztre, nézzük meg ezt meg az és nyaraljunk. Valamiért sose olyan dolgok hangoznak el, ahova teljesítményt kell nyújtani vagy épp baromi sokat kell tanulni, hanem olyanok ahol elég kényelmesnek lenni, de azért ez még inger gazdag dolog.

2021. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Még annyi kimaradt. Voltam pár buliban mindentől távol, voltam házibuliban, voltam szórakozóhelyen. Voltam tiszta, ittas és részeg is. Voltam hivatalos vacsorán, ahogy voltam híresebb várakban, templomokban. Voltam kiállításon, színházban sőt operában is.

Attól pedig, hogy b.szom ilyen helyeken a rezet bármi más izgalmasabb még az is, ha kifestem a szobát mert ennek van eredménye a többinek meg nincs. Inkább elmegyek egyedül biciklizni 50 km-ert minthogy egy semmi értelme sütögetésen vegyek részt.

2021. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy intelligens legyen és érzékeny, bújós, és ne legyen g#ci egy kicsit se.
2021. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!