Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mik a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mik a legfontosabb tulajdonságok nektek, hogy meglegyenek egy pasiban?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 23:19
 1/7 A kérdező kommentje:
külső belső jöhet 1aránt
2012. máj. 5. 23:20
 2/7 anonim ***** válasza:

legyek belé szerelmes (ugyan nem az ő "tulajdonsága") - innen már semmi sem számít

egyébként szeressen, legyen komoly,de lehessen vele hülyülni, legyen rám elegendő ideje, hagyjon nekem elég szabad teret, ne legyen féltékeny (csak egészséges mértékben), járjon futni, adjon magára (ne legyen büdös, szőrtelenítse a hónalját, farkát, mosakodjon stb), legyen intelligens, akár 'művészlelkecske'. hirtelen ennyit tudtam összefoglalni, ha van valami még írok :D

2012. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok vele,mint az előző hozzászóló:a lényeg,hogy szeressem:) de jó,ha udvarias,kedves,jófej,lehet vele hülyéskedni,ad magára,kimutatja hogy szeret,elfogad olyannak amilyen vagyok..külsőre háát..nekem a barna haj és barna szem jön be,meg ne legyen olyan nagyon vékony,ami mostanában bejön a csajoknak:)

15/L

2012. máj. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Naggyából egyetértek az előzőekkel, de szerintem az, hogy szőrtelenítse magát, az nem fontos, pasiból van szőrős!! :) Az, hogy féltékeny legyen szerintem az is fontos, ne nagyon de azért legyen. Az előző kapcsolatom ezért lett rossz, mert semmivel nem törődött, hogy én mit csináljak
2012. máj. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Őszinteség. Ne tetess, mert az nagyon feltűnő. És gáz. Egyébként azt mondanám, a határozottság, a komolyság és a férfiasság, de sajnos ezeket sokan csak tettetik. Pont ezért mondom, hogy nem kell színészkedni. Inkább dolgozni kell az embernek magán és kifejleszteni bizonyos tulajdonságokat. Az álarc előbb-utóbb úgyis lehull, mert ez a természete.

A férfiasságról konkrétan sokan azt sem tudják, mi fán terem és a bunkósággal, a hatalommániával meg a beképzeltséggel helyettesítik. Szóval van még mit tanulni.

Különben meg ne kívülről várjátok, hogy majd a lányok mondják meg, milyennek kell lennetek. Ez a baj a legtöbb emberrel, hogy folyton csak kifelé tekint.

Ami még eszembe jut, az a lovagiasság. De csak amíg nem megy át nyálasságba.

2012. máj. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen magabiztos, és okosabb nálam, tudjak rá felnézni. Emelett tudjon mellettem férfi lenni, hogy én is tudjak mellette nő lenni. Ez inkább ilyen hatás-kölcsönhatás dolog, nem a másik ember tulajdonsága. Ami nekem még nagyon fontos, hogy legyen megbízható és őszinte. Itt nem feltétlenül a hűségre gondolok (ilyen szempontból kicsit liberálisabban kezelem a férfiakat az átlagnál), hanem arra, hogy lehessen rá számítani, ha megígér valamit az legyen úgy, ha megkérem valamire tegye meg, vagy mondja, hogy bocs nem megy.
2012. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ájron ***** válasza:
69%

Külső:

Kigyúrt barom


belső: Pénz (a bőre alatt is), Agresszív viselkedés, bunkóság, hűtlenség, nemtörődömség, és lehetőleg bánjon úgy velük mint egy ronggyal.


És Voila! Íme a női ideál!

2012. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!