Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szimpla melósnak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szimpla melósnak csak egyszerűbb lányoknál van esélye?

Figyelt kérdés

2021. szept. 28. 22:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Én 2016 ban szimpla pékként 165.000 Ft fizetést kaptam. Hidd el ennyivel ejtve is voltam.

Egy gyártósori szerelő keressen az üzemben hozzá valót, aki elfogadja, hogy 130.000-t keresel. Model, diplomás vagy diplomás model esélytelen. Mégha valaki (lány) 2 diploma mellett gyárban szerel össze 4 műszakban vagy a Mekiben süti a krumplit nem fog holmi egyszerű emberrel leállni. Ahoz túl sok az egoja. Nem azért tanult 20 évet, hogy elpazarolja. Viszont pont ezért van sok megkeseredett, egyedül élő, magányos diplomás nő.

2021. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Elvégeztem az alapképzést, aztán levelezőn belefogtam a mesterképzésbe, mellette dolgozom. Nyilván azért fektetek ennyi energiát és pénzt a tanulásba, hogy aztán ez megtérüljön és legyen egy jól fizető állásom, biztos anyagi hátterem. Azok után, hogy ennyi küzdök, nem szívesen jönnék össze valakivel, akinél megállt a tettvágy 18 évesen és nincs ambíciója a fejlődésre, önképzésre stb. Anyagiak miatt és életszemlélet miatt sem. Pl. ha valaki sportol, egészségesen eszik és sokat tesz a külsejéért, az nem fog valószínűleg olyannal kezdeni aki kórosan elhízott és nem érdekli a külseje. A férjem villanyszerelő, nem diplomás, de folyamatosan képzi magát, halad az újdonságokkal, ambiciózus. Szerintem legtöbbször nem a diploma hiánya a gond, hanem a megalkuvás a rossz fizuval.
2021. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%

7-es!


Miből gondolod, hogy az egyszerű melós gyári melóst jelent, te szerencsétlen? És honnan veszed, hogy csóró? Biztos az a hulladék vagy, aki itt a nap 24 órájában a gyári melósokat szidja, miközben ő maga egy munkanélküli mama hotel lakó.

2021. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
3%

12!


Meg is magyaráztad, hogy miért vagy gold digger.

2021. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy faék egyszerűségű gondolkodású gázszerelő éppen most vett el egy tévés celeb diplomás orvosnőt.
2021. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15: De ő nem egy szimpla melós. Nagyon nem. Nála csak csóróbb gázszerelők vannak az országban, pedig némelyik szintén sokra vitte, talán vállalkozása van.
2021. szept. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egy "egyszerű" melós is lehet olvasott és jó fej,de egy diplomás is lehet tajparaszt,úgyh nem a végzettségtől függ,ki milyen ember!
2021. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!