Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan nő, aki összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan nő, aki összejönne egy szimpla melóssal?

Figyelt kérdés
Vállalná a lemondásokkal teli, boldog, de tisztességes életet?

2021. júl. 17. 13:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem is kevés 🤷‍♂️
2021. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
85%
Én jelenleg, sajnos munkanélküli vagyok, a szakmámban most nem tudok elhelyezkedni, de máshol sem rózzásabb a helyzet. A párom jelenleg "szimpla melós" (szakmunkás), hiszen ő sem tud most a saját szakmályában dolgozni. Becsülöm azért, hogy jelenleg mindkettőnkért gürizik és eszem ágában sem lenne "lecserélni" még egy milliárdosra sem.
2021. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
35%
Azért egy milliárdosra csak lecserélném 😂
2021. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%

Nők meg a "tisztesség" :D


Ilyenkor szokták azt csinálni, hogy felbukkan egy másik csávó, ők meg már monkey-brancholnak is. El se engedik az előző ágat, de már fogják a másikat, mint anno a majmok, innen a név. Aztán bejelentik, hogy "bocs, találtam mást". De ez még a jobbik eset, rosszabbiknál előtte megcsalnak.

2021. júl. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
59%

"Nekem soha nem jutna eszembe egyik exemre sem rairni, hogy "mizujs" meg stb"


De azért vele kitárgyalod, hogy mi történt az évek alatt.

2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
#4 Azért, mert Te egy világi lúzer vagy és felszínes ribizlikkel jössz össze, attól még nem lesz minden nő ilyen:)
2021. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
Én simán összejönnék melóssal, ha engem nem húzna le anyagilag, és mellé van elég tájékozott, intelligens, olvasott az ízlésemnek és más téren is passzol a személyiségünk.
2021. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
29%

#6 Bocsi de amit ők tesznek az nem engem jellemez. Azért mert úgy bántak velem ahogy még nem vagyok lúzer. Az ő döntésük, őket jellemzi, én nem vállalok felelősséget mások cselekedeteiért.


Jó, akkor szeretnék megismerni egy nőt, aki nem ilyen.

2021. júl. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Kettes vagyok. Higgyétek el, simán "le tudnám cserélni", ha akarnám, de nem akarom és nem is fogom, mert őt szeretem. Akármennyire hihetetlen ez az itteni nőgyűlölőknek és inceleknek.
2021. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hkgy lemondanék a gyerekről....szoval nem!
2021. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!