Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Csak egy szimpla válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Csak egy szimpla válasz érdekelne hogy egy normális biszex férfival mi is a bajotok ami miatt nem is álltok szóba?

Figyelt kérdés
Ennyit tudok, hogy a szemetekben az nem férfi aki más férfival is volt...de ez olyan gyenge indok
2020. szept. 20. 17:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Hát pedig ez az oka, ha elfogadod, hanem.
2020. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%
Semmi bajom velük. Sőt szerintem minden embernek biszexnek kéne lennie.
2020. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
59%

Sorolom!


- Mert az egy félhomár.

- Betegségek.

- Pelenkát kell majd hordania.

- Bárkivel félreléphet.

- Ciki lenne a családom, barátaim, munkatársaim előtt.

- Sajnálnám a gyermekünket, hogy szégyenkeznie kell majd a suliban a beteg apja miatt.

2020. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Haverként nem érdekelne, ha biszex. De kapcsolatot nem kezdenék biszex férfival, én sem vagyok az és ezt a partneremtől is elvárom. Egy férfi legyen férfias, ha már én nőies vagyok. És ebbe nem fér bele, hogy a férfi vele azonos neművel is létesített szexuális kapcsolatot.
2020. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Mert 100%-ig heteroszexuális vagyok és ugyanezt várom el a leendő páromtól is.
2020. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
38%

Nekem semmi.

Értelmes indoklást pedig nem fogsz kapni senkitől, erre készülj fel.

2020. szept. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ezt neked senkin nincs jogod számon kérni, kérdező.
2020. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
71%
Undor.
2020. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%

Mert mivel ugyanúgy vágyik egy férfire, mint egy nőre, így nem tudnám kielégíteni, amit megsínylene a kapcsolatunk.

22/L

2020. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%

Biszex férfi vagyok. Nem vágyom ugyanúgy férfiakra és nőkre. Ha párom van, szerelmes vagyok, akkor csak az az egy ember érdekel. Egy férfi és egy nő is ki tudna elégíteni akár örökre is, mivel monogám vagyok, és amúgy egy nő könyebben, mert jobban vonzanak a nők, meg amúgy is nagyon szeretnék családot, saját gyerekekkel.

Nem vagyok férfiatlan, sem nemibeteg, virágról virágra szálló valaki. Volt egy tartós kapcsolatom egy fiúval még 20-tól 23 éves koromig, utána pedig 24-től 27 éves koromig pedig egy barátnőm, akivel nemrég mentünk szét. Mind a kettő kapcsolat a szerelemről. szeretetről szólt nekem, szóval rosszul esnek ezek a gyűlölködések.

Másrészt pedig, mit jelent, hogy valaki férfias? Határozott vagyok, munkámban sikeres, férfiasan öltözködöm, és soha nem csinálok olyan dolgokat, mint sminkelés, szőrtelenítés, meg hasonlók (nem mintha elítélném azt, aki igen), és teljesen azonosultam mindig is azzal, hogy én egy férfi vagyok.

Senkinek nem ártok, és rosszul esik, hogy azért, mert biszex vagyok, lassan ott tartunk, hogy vagy el kell titkolnom, amit nagyon utálok, vagy búcsút inthetek a családnak, nőknek, mivel a többség lehord egy undorító f_artúrónak, akit szégyellni kell. Volt egy rövid hónapos kapcsolatom egy ránézésre kedves, empatikus, értelmes lánnyal, akinek 3 hónap után mertem annyira megnyílni, hogy elmondjam neki, hogy biszex vagyok, mire körömmel esett nekem, és megpróbált lejáratni az ismerőseim előtt. Ezek után elég demotiváltan állok a témához. Mindig betervezem, hogy ha még egyszer összejön egy barátnő, eltitkolom örökre, de ezt sem tudnám megtenni, mert olyan kapcsolatra vágyom, amiben teljesen őszinte lehetek a másikkal. Lehet mondani, hogy akkor maradjak a férfiaknál, de ez mennyire igazságos, ha éppen egy lány tetszik meg, lányba szeretek bele, és vele terveznék komolyan?

2020. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!