Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Csak egy szimpla válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Csak egy szimpla válasz érdekelne hogy egy normális biszex férfival mi is a bajotok ami miatt nem is álltok szóba?

Figyelt kérdés
Ennyit tudok, hogy a szemetekben az nem férfi aki más férfival is volt...de ez olyan gyenge indok
2020. szept. 20. 17:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
"Nem azt mondom, hogy a te hibád volt" - De, pont ezt mondod, egyéb súlyosan elmezavaros dolgokkal karöltve.
2020. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
#21: kifejtenéd, mi benne számodra az elmezavaros, és miért?
2020. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
#21: ja, és miért is nem mondtad már el a kapcsolatotok kezdete ELŐTT annak a lánynak, hogy biszex vagy?
2020. szept. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"mármint ÉRDEMBEN, és nem csak azt láttad volna benne, amit te akartál tőle"


Ez pl. egy elmezavaros dolog, nem tudom honnan a jó francból veszed, hogy ilyen önző gondolkodásom van, és nem próbáltam megismerni érdemben. Pont azért mertem elmondani 3 hónap után, mert azt hittem, ismerem már annyira.


Az, hogy mondjam el azonnal, jó vicc. Jelen állás szerint úgy tűnik, hogy jó eséllyel lemondhatok a családról, és a hűséges, komoly kapcsolatot akaró nőkről, ha ezt teszem. Arról, hogy férj és apa legyek, semmiképp nem fogok lemondani. Azoknak a nőknek, akik elsőre elfogadják a biszexualitásom, szerinted hány %-a olyan, hogy össze-vissza szeret szexelni, meg rá van izgulva arra, hogy akkor csináljuk 3-asban? Segítek: elég nagy. Én pedig hagyományos, monogám kapcsolatban szeretnék élni. De itt is le lett írva, hogy a biszex/meleg "kultúrához" hozzátartozik a szexuálisan kicsapongó élet, meg az, hogy mindig helyettesíteni kell a f.aszt, meg hasonlók. Talán ha sikerül levetkőzni ezeket az előítéleteket, akkor majd el merem mondani a kapcsolat ELŐTT.

2020. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy nem tartom férfinak, hanem szexuálisan nem vonz az a tudat, hogy férfival is volt és a férfiakat is vonzónak tartja. Ez van. Ettől még nem tartom rossz embernek, és teljes mellszélességgel támogatom az LMBTQ mozgalmat. És ettől meg van sok nő, aki nem így gondolkodik, és tök simán összejönne veled. Illene ezt tiszteletben tartani.
2020. szept. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"Talán ha sikerül levetkőzni ezeket az előítéleteket, akkor majd el merem mondani a kapcsolat ELŐTT."


Addig meg átvered őket. Te egy morális hulla vagy. És mondd, az egy kicsit sem zavar téged, hogy azok a szerinted "hagyományos, komoly kapcsolatra alkalmas" nők, akik "nem vetkőzték le az előítéleteket", azok, ha tudnák, hogy biszex vagy, egy ujjal sem lennének hajlandóak hozzád érni? Az, hogy nem mondod el nekik, és lefekszel velük, így lényegében simán nemi erőszaknak is tekinthető, azzal ugye tisztában vagy? Nem csoda, hogy körömmel estek neked. Eddig nem gondoltam így, de az általad írtak után most már így gondolom, és ki is jelentem: abszolúte megérdemelted. Nem azért, mert biszex vagy, hanem azért, mert egy szemét, sunyi, átverős sz*r alak.

Tehát qrva önző gondolkodásod van, mert tényleg csak az érdekel, amit te akarsz a másiktól. Innen is veszem, az általad fentebb leírtakból. Ha a saját önzésed nem vakított volna el (= alkalmas a céljaidra, hiszen sztereotip konzervatív jókislány), akkor láttad volna, hogy milyen ez a lány valójában. Ezért nem volt meg a megfelelő emberismereted 3 hónap után sem.

2020. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
41%
"lényegében simán nemi erőszaknak is tekinthető, azzal ugye tisztában vagy" Muszáj volt komolytalanná tenni az egész társalgást? :)
2020. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
#27: te ki vagy?
2020. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én attól félnék, hogy szexuálisan hiányozna neki egy idő, pár év után a saját neme.
2020. okt. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!