Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Csak egy szimpla válasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Csak egy szimpla válasz érdekelne hogy egy normális biszex férfival mi is a bajotok ami miatt nem is álltok szóba?

Figyelt kérdés
Ennyit tudok, hogy a szemetekben az nem férfi aki más férfival is volt...de ez olyan gyenge indok
2020. szept. 20. 17:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem zavar, de az ismerkedés korai szakaszában mondja el, szeretnék róla tudni. 2F1L hármasban, ami a kedvencem, különösen jól jön.
2020. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%

Kilences félelme elég gyakori, pláne ha a partnernek alacsony az önértékelése.

Biszex nőként is szívás: az exeim egy része pl rendszeresen féltékenykedtek a barátnőmre, akit pelenkás korom óta ismerek, mert biztos vele csalom, egy másik része meg amint megnyíltam, édeshármasozni akart 😑

Mert ugye, aki biszex, az nem hűséges és nem monogám (szarkazmus)

Azt hinnéd a nők mások...

De a legtöbb leszbikus nem veszi komolyan a biszexeket.

2020. szept. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nincs bajom más szexualitásával emberileg, de mivel én magam is szímtiszta hetero vagyok, szeretnék olyan emberrel együtt lenni, aki hasonló beállítottságú.


A biszex/meleg "kultúrának" sajnos ma még része a partnercserélgetés, a relatív hűség és a szexközpontúság. Számomra ez teljesen idegen. Én egy nyugodt, egyértelmű kapcsolatot szeretnék, hagyományos értékekkel. A barátaim között nem válogatok nyilvánvalóan eszerint, de a kapcsolat egy kényes téma.

2020. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavarna.
2020. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%

"A biszex/meleg "kultúrának" sajnos ma még része a partnercserélgetés, a relatív hűség és a szexközpontúság." Részben ilyen sztereotípiákból adódó előítéletek miatt lett kikaparva az arcom + soha nem eltűnő hegek lettek az alkaromba marva (persze csak részben, másik részben azért, mert egy agresszív liba volt az illető).

Inkább megismerni kellene az embereket, mintsem minden biszexre vagy melegre ezt automatikusan ráhúzni.

2020. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
31%
15: Pinával fszt helyettesíteni nem lehet, ezért nem kíváncsiak a nők a biszexekre.
2020. szept. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
47%

Ez aztán értelmes hozzászólás volt, gratulálok.

Számomra nem kell helyettesíteni, nekem egyetlen egy pár kell.

2020. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem zavarna. Bizonyos szempontból örülnék is neki, mert biztosan tudhatnám, hogy ha meleg lesz a gyerek, amivel szerintem számolni kell, akkor el fogja fogadni.

Utalnám ha a gyerekemet azért negálná az apja, vagy azért kéne titkolóznia, rejtegetnie a párját, mert a férjem egy homofób majom.

Ez egy biszex párral eleve ki lenne küszöbölve.

Ami a megcsalást illeti, amennyi hetero pasit láttam már a környezetemben félrelépni, vagy több nőt egyszerre "tartani", igazán nem feltételezem, hogy a nemi irányultság befolyásoló tényező lenne.

Ettől függetlenül el kell fogadni kérdező, ha valakinek, valamilyen indokkal nem kellesz. Mindegy milyen indokkal. Ugyanezzel küzdenek a romák, a kövérek, az arabok stb.

Ne érezd azt, hogy neked rosszabb, mint bármelyik másik olyan csoportba tartozónak, amiről az embereknek megvannak az alap sztereotípiáik.

2020. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
#17: te is egyedül és kizárólag csak azzal foglalkozol, hogy TE mit akarsz. Ha jobban megismerted volna a körömmel neked eső partneredet (mármint ÉRDEMBEN, és nem csak azt láttad volna benne, amit te akartál tőle), akkor lehet, hogy meg tudtad volna akadályozni a maradandó hegeket is. Nem azt mondom, hogy a te hibád volt, mert nem, de talán nem ártana, ha azt az empátiát, amit olyan nagyon reklamálsz másokon, esetleg magad is gyakorolnád.
2020. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, én nőként, bármilyen határozott, férfias vagy, nem tudok megkívánni olyat, akinek farok volt a szájában. Volt ilyen férfi az életemben, egyszerűen nem ment vele a szex. Folyamatosan ott volt a kép a szemem elött, ahogy.......
2020. szept. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!