Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért akkora baj, ha valaki szimpla melósként nem tud luxus színvonalon élni, nem lehet kompromisszumot kötni az életben?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne kompromisszumot kötni bárkinek is? Akinek igénye a luxus színvonal, akkor az megteremti ha maga által, ha a párja által de megteremti magának. Nem fog a kedvedért lejjebb adni. De mivel nem mindenkinek igénye ezért, van aki beéri a kevesebbel, bár nyomorogni senki sem szeret, mi abban a jó?
2021. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

5 évet tanultam az egyetemen szinte éjt nappallá téve, szavadidőmben gyakoroltam, utánamentem dolgoknak, megdolgoztam azért, hogy egy olyan életet éljek, amiben nem nélkülözök.


Nem kötök kompromisszumot egy olyannal, akinek ugyanerre megvolt a lehetősége (szegény családból származom), mégis csak a valagát vakarta és most csak arra telik, hogy rajtam kapaszkodna fel.

2021. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell kompromisszumot kötni..de tegyük fel, ha egy egyszerű melós vagy aki keres mondjuk nettó 190-et akkor ebből a fizetésből valószínűleg csak egy használt suzukira telik és nem mondjuk egy vadi új lamborghinire aminek nem csak az ára borsósabb de a fenntartási költsége is nagyobb mint egy suzukinak.

Ugyan ez van a párkapcsolatnál is, hogy ha a fizetésed nem éri el a nettó 200-at vagy nettó 230-at pl. akkor ne insta vagy dekoratív értelmiségi csajokról álmodozzál hanem ért be a szintén melós nem olyan dekoratív csajokkal.

2021. szept. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
3 A melos csajok is dekorativak sokszor. Nalunk nehany lany kollega pont ugy nez ki, mintha az Instagramrol jottek volna :) Nyilvan ezek fiatal lanyok, akik elvannak itt 1-2 evet aztan vagy addig tanulnak valamit, vagy talalnak egy nem melos baratot.
2021. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek kössek kompromisszimut, ha találok olyat, akivel nem kell, mert egy szinten vagyunk anyagilag?
2021. szept. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Olyan nővel az életben nem ismerkednék, akinek csak az a fontos, hogy luxusautóm legyen. Amikor megvénülnek, nem a luxusautó fogja jelenteni a családot, de akkor már késő lesz mire rájönnek, ha nő ha férfi az illető.
2021. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Két egyetemet végeztem, egyetem alatt már dolgoztam amikor csak tudtam. Szakmai tapasztalattal kerültem ki az egyetemről és azóta dolgozom folyamatosan. Megteremtettem magamnak egy - ugyan nem luxus - de teljesen élhető, az átlagnál kicsit jobb életszínvonalat. Miért adnám ezt lejjebb? Mi lenne abban nekem jó, hogy ha nem tudnánk elmenni pl egy hosszúhétvégén wellnessbe vagy akárhova, mert ő nem tudja a ráeső költségeket fedezni? Én olyan partnert kerestem, aki egy szinten van velem mind külsőleg és anyagi értelemben is. Azt gondolom, ez így fair. Egyikünk se húzza le a másikat.
2021. szept. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köllő Babett szereti a luxust.
2021. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 radagast válasza:
Ez attól függ hogy mit értesz az alatt "szimpla melós".Egy AWI hegesztő minimum 300000 nettót keres,de jobb helyeken,pl Észak Nyugat dunántúl,400000 nettót.Egy vízszerelő,vagy pl ács iparos,a csillagos ég a határ.Persze,egy árúfeltöltő csak vegetál.Egy szakmát kell kitanulni,és rögtön nem leszel szimpla melós.De elárulok egy titkot,ahhoz hogy kitanulj egy szakmát,és jól is csináld,sokat kell tanulni.
2021. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!