Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradnál egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, kb 3-4 hónapja. Folyamatosan udvaroltam neki, bár voltak hullámvölgyek (3-4 nap), amikor egyáltalán nem beszéltünk. Amikor lemondtam volna róla, akkor ő kezdett el nyomulni, amikor egyenesen megmondtam neki, hogy hagyjuk abba ezt az egészet, akkor sem akart elengedni. Viszont engem sem akar. Párkapcsolatot nem akar, mert nem érez annyit. Szexelni viszont szexelünk, és bár nem mondta ki, de utalt arra, hogy ez egy ilyen kapcsolat. Viszont a szex sem az igazi.

Annyit még hozzá kell tennem, hogy viszonylag jómódú vagyok. Nem mondanám magam gazdagnak, de bőven átlag feletti az életszínvonalam. Szerintem a lány élvezi azt, hogy elviszem drágább éttermekbe, bárokba, beül egy prémium autóba, stb. Tőle érzelmileg, és szexuálisan igazából semmit nem kapok, viszont "cserébe" feljön hozzám, elterül mint egy guminő, és hagyja, hogy azt csináljak vele, amit csak akarok. Lehet rosszul látom, de ez így olyan, mint egy überbéna sugar daddy kapcsolat. A gond csak az, hogy én érzelmes típus vagyok, és nekem a szexnél sokkal inkább szükségem lenne az érzelmi oldalra, amiből semmit nem kapok.

Egyik haverom sem ért meg, szerintük hülye lennék dobni egy ilyen nőt, ugyanis kb ingyen szex. Viszont nekem barátnő kell, akit szerethetek, és aki által szeretve vagyok. Mit gondoltok?


2021. szept. 26. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Minek tetted fel a kérdést? Miért nem egyértelmű a válasz?


Vagy most azt várod, hogy együtt szavazzuk a csajt vagy mi van?

2021. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ne a barátaidra hallgass, hanem a saját érzéseidre. Hagyd ott és ne engedd, hogy visszacsábítson.


Hidd el, mással igazán boldog tudnál lenni, nem lennének játszmák.

2021. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Hagyjad a csajt szerintem. Az érzelmesebb emberek bele tudnak egy ilyenbe rokkanni érzelmileg. Tapasztalatból beszélek. Semmit nem vesztesz vele, ha elengeded, viszont legalább lesz esélyed találni egy normális lányt.
2021. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy szempont: azt írod, udvaroltál, de voltak szünetek. Ez a kezdeti fázisban bőven elég ahhoz, hogy egy nő elveszítse a motivációját irántad és visszafogja az érzéseit. Tapasztalatból írom. Lehet, hogy ha érezné, hogy fontos vagy számára, te is több érzelmet kapnál részéről.
2021. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

aha, tehat kabe szexkapcsolat, de a szex sem jo. ennek igy mi ertelme van? te se lqtod benne a jot, csak azert maradnal a csajjal, mert a luzer haverjaid irigylik a szexet?


hagyd ezt a dolgot es keress mast, olyat akivel legalabb a szex jo, ha mas nem is.

2021. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
A pénz az édeskevés drága…! Ha ez a kapcsolat nem elégít ki semmilyen formában, akkor célszerű kilépni belőle. Szexelni prostival is lehet, a haverok meg menjenek a maguk dolgára. Nem nekik kell megfelelni.
2021. szept. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A kérdést azért írtam ki, mert a valóságban annyi ellenkező véleményt hallok, hogy tényleg megkérdőjeleződik az, amit gondolok.


#4

Azért voltak szünetek, mert a lány eltűnt, és egy-egy ilyen után én visszavonultam. Kb ilyen esetekben mondtam neki, hogy hagyjuk az egészet, de nem hagyta.

2021. szept. 26. 15:54
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt tedd, ami neked jó, mindenki mást kakilj le magasról. De én egész biztos, hogy offolnám ezt a nőt, mert ebbe tönkre lehet menni lelkileg.
2021. szept. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a "kapcsolatnak" semmi értelme a leckén kívül ami azt tanítja, hogy hagyd abba.
2021. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt potyakefének látom. Sokan ezért 15 ezreket pengetnek óránként. Mások ezzel dicsekedni szoktak, te panaszkodsz.

Keress magadnak való lányt, ha ez neked nem jön be.

2021. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!