Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

T.i benne maradnàtok egy ellaposodott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Akkor igen, ha van még rá esély, hogy újra fel lehet lendíteni.
2021. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Nincs jobb alapon benne
2021. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Attol függ... Szex van?
2021. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindegy, hogy mennyi idős az ember, milyen hosszú kapcsolat. van -e gyerek, akarnak -e mindketten változtatni. 20-25 évesen simán tovább kell lépni, utána meg mérleget kell állítani.
2021. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Igen, mert úgyis minden kapcsolat ellaposodik előbb-utóbb :(

Megpróbálnám menteni a menthetőt.

2021. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Hát először megpróbálnám megbeszélni vagy néhány hét szünetet tartani ha megoldható a dolog. De semmiképp nem borítanák egy több éves kapcsolatot, mert járványhelyzet közepén épp rosszabb időszakban van.
2021. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát nálam az van,hogy én szakítok,de aztán némi 1-2 hónapos szünet után újra összejövünk.

Ez személy szerint nálam működik és a barátom is kompromisszum képesebb és hajlandó változtatni.

2021. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Benne.

30 éves átlagos férfi vagyok, egyedül esélyem sem lenne lakásra. Ha szakítanánk, akkor vagy egyedül lehetnék albérletrabszolga, vagy mamahoteles lúzer. Akárhogy is, esélyem sem lenne új kapcsolatra, főleg jobb nőre. Fiatalabb már én sem leszek, a lehetőségeim erősen lehatároltak - hát minek pattogjak. Inkább örülök annak, ami van.

2021. márc. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2021. márc. 23. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerinted is mi? :D

Én egyébként azt mondom, hogy 2 ember tehet arról, ha egy kapcsolat ellaposodik. Ugyanígy 2 ember meg is mentheti azt, ha akarják. A gond akkor van, ha ezt már csak az egyik fél szeretné. Lehet, hogy a párodnak is rossz, hogy kicsit kihűlt a dolog. Lehet, hogy ő szívesen változtatna. Te viszont elfogadod ezt a helyzetet és nincs kedved több energiát beletenni és megy részedről ugyanúgy tovább minden. Én jártam így, akartam javítani, mindent beletettem, mert az exem azt mondta, hogy szerinte ellaposodtunk... Teszem hozzá, a szexszel semmi gond nem volt, sem minőségre, sem alkalmakra. Programot is sokat csináltunk. Igaz, így nehez újdonságot behozni már soj év után, de én próbálkoztam. Ő meg nem csinált semmit, ugyanúgy uszikázott a kényelemben, annak ellenére, hogy ő vágta a képembe, hogy valamit tenni kéne... A végén szétmentünk és még én voltam a szar, mert,, nem így kellett volna igyekezni ". Ja, bocs b+....

2021. márc. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!