Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy ilyen hamar kezd ellaposodni a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval karácsony előtt, akit már regebb óta ismerek. Nagyon jól éreztem vele magam, megszerettem. Minden jó volt. Eleinte az ő lakásán voltunk sokat, mert nem szerettem volna még bemutatni otthon, ameddig nem biztos. De már akkor sem jártunk szinte sehova, csak nála. Azonban mióta nálam jár, mást sem csinálunk, csak filmet nézünk, beszélgetünk, szexelünk. Kicsit mintha lapos lenne. Egy héten 2-3x jön, és furcsállom, hogy mikor nincs velem, jól megvagyok nélküle is. Nem szeretném elveszíteni, mert fontos nekem, de ha már így az elején ennyire lapos, mi lesz később? Próbáltam vele beszélni erről, de ő nem az a kimozdulós típus... szóval állandóan otthon vagyunk, mint akik együtt élnek.

Ez előtt volt egy 3 éves kapcsolatom, együtt éltünk, eléggé ellaposodott a végére, nem akartam huszonévesen úgy élni, mintha 20 éve házasok lennénk.

És nem szeretnék vele is ugyanide jutni..

Esetleg ha a filmezésen kívül lenne valami más program is, lehet érdekesebb lenne. De semmi ötletem...

23/L 27/F


2021. febr. 12. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Keress egy érett, FÉRFI partnert!
2021. febr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a vírusos időszak miatt "punnyad", hanem alapból ilyen. Most kevesebb programlehetőség van ugyan, de azért túrázni, sportolni el lehet menni.. ha végre újra kinyit minden, akkor még több alternatíva lesz. Viszont ha ő otthonülő típus, te pedig nem, és nem tudtok komprmisszumot kötni, akkor sajnos hamar el fog laposodni a dolog, én is voltam ilyen kapcsolatban, sehova se szeretett volna eljárni, mindig otthon ült.
2021. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Vannak közös barátaink is, rajtuk keresztül ismertük meg egymást, de velük se akar menni sehova, pedig hívtak...

Múltkorában egy barátnőm volt nálam, mikor jött. Egész este beszélgettünk, nevettünk sokat, érdekes volt. Felajánlottam, hogy áthívnám egy kis időre, de egyből kiakadt, hogy ő kettesben akar velem lenni...pedig 20/19 alkalommal kettesben vagyunk.

Ha sétálni hívom mindig van valami kifogása, szinte könyörögni kell neki.

Van kutyám, lehetne kutyát sétáltatni, de előre tudom, hogy nem lenne benne...

Mindig megígér programokat, aztán úgy csinál, mintha meg sem történt volna, fel sem hozza többet, hogy bocsi nem megyünk, vagy nincs kedvem...hanem mintha nem is terveztünk volna semmit úgy fújja le. Egy szót sem szól, csak hogy milyen filmet nézünk este...

2021. febr. 12. 10:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Covid alatt mit vársz? Mi is kirándulni, sétálni, rokonokat látogatni, barkácsolni, főzni/sütni, szánkózni, futni szoktunk.


Ha ezekre nem képes akkor menj el inkább egyedül és hagyd őt ott, majd csak észreveszi magát.

2021. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!