Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy kezd a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy kezd a kapcsolat ellaposodni, ugye?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal heti 1-2-szer tudunk csak találkozni, többnyire chaten tartjuk a kapcsolatot. Az elején órákat beszéltünk így, azonnal válaszolt mindig. Már jó ideje, hogy ez nincs így. Fent van chaten, legalábbis ott van, hogy 1 perce elérhető, de fél óra, mire elolvassa és visszaír, így érdemben nem tudunk sokat kommunikálni. Úgy érzem, már nem érdeklem. Nem akartam nyaggatni ezzel, mert nem akarom, hogy kötelességből írogasson. Úgy gondolom, ha tényleg érdekelném, akkor azonnal reagálna, mikor a telefont nyomkodja, úgy mint régen. Ennek kifújt, ugye? Kívülállók véleménye érdekelne, azért kérdezem itt.
2018. nov. 25. 12:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem azt "várom el", hogy egész nap írkáljon, de már napi 20 perce sincs rám, amikor úgy érzem vesz valamibe, mert azonnal reagál, nem órák múlva.
2018. nov. 25. 12:07
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Jól látod. Persze hamarosan kapod majd a jótanácsokat a 80-90%-os szuper tanácsadóktól hogy üljetek le és beszéljétek meg. Én 40 felett meg azt mondom tapasztalatból, hogy 5 percet sem érdemes arra a személyre fordítani, aki nem tart fontosnak. Ráadásul ha te kezded el hajtani a megoldást, azzal kiszolgáltatott pozícióba kerülsz. Ő fogja érezni hogy fontos, te meg eggyel lejjebb kerültél.
2018. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, köszi a választ!
2018. nov. 25. 12:15
 4/19 anonim ***** válasza:
53%

Márpedig első sorban meg kell beszélned vele! Ha probléma van egy kapcsolatban, akkor le kell ülni, megbeszélni és megoldást találni rá, nem pedig kombinálni.

Biztos, hogy mindig a telefont nyomkojda, amikor azt írja, hogy fent van? Én pl van, hogy úgy hagyom a gépet fb-vel meg mindennel, közben órákig mást csinálok, de nem foglalkozok a géppel. Vagy pl lehet hogy fent vagyok, de elkezdek mosogatni/takarítani, akkor nem hagyom abba a mosogatást mert pittyog a telefon, és hopsz, el is telt 20-30 perc megint.

Az is lehet, hogy ő alapból olyan típus, aki nem szeret chat-elgetni alapvetően, neki ennyi az igénye az online kommunikációból, mert jobban szeret személyesen beszélgetni. Ezen nem megsértődni kell, nem azt jelenti hogy Téged nem szeret, hanem hogy ő pötyögni nem szeret annyira. Kompromisszumot kell kötni - szánjon rád egy 20 percet, mert neked erre van igényed. Ez igenis az, hogy "kötelességből" ír neked, de basszus egy kapcsolat kötelezettségekkel is jár, nem csak rózsaszín felhőkkel! Egy kapcsolatben megteszel olyat a másikért, amihez nem mindig van kedved! Ez mutatja, hogy szereted a másikat.


Beszéld meg vele, találjatok kompromisszumot. Ha nem hajlandó többet foglalkozni veled ilyen formában, akkor viszont nincs értelme vele lenni, ha nem segít a probléma orvoslásában.

2018. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha a chateléssel lenne baja, akkor hónapokig nem írt volna velem órákat minden nap, akkor az elejétől ilyen lenne.
2018. nov. 25. 13:00
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Én amióta a megérzéseimre hagyatkozom az eszem helyett, boldog ember vagyok. Eddig mindig bebizonyosodott, hogy amit belül érzek, az a valóság. A megbeszéléskor mindig megy a hanta. Ha valakinek kellesz, akkor a jelét is adja. Viszont ennek ellenkezőjéről is. Itt nincs kompromisszum.
2018. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Elmúlt a rózsaszín köd, kipukkadt a szerelemlufi, most már nem érdeke annyit beletenni. Eldöntheted, hogy akarod-e ezt ilyen formában a továbbiakban, vagy keresel olyat, akinek a kezdeti varázs után is érdekes maradsz, aki tud és akar is törődni veled.
2018. nov. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%
Pasiból van. Ők máshogy gondolkodnak. Én a helyedben felhívnám telefonon amikor beszélni szeretnék vele. Ez egy idő után már rutin lesz. Napi 10 perc telefon. Nekünk ennyi elég volt. Ez után nem kell csetelni. Nekem az amúgy is személytelen. De akkor is elmondanám mi bánt. Nem vádlóan, de megjegyezném.
2018. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Igen,jól látod sajnos Kérdező.
2018. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Telefonálni is akkor szoktunk, ha én hívom. Neki eszébe sem jut már...
2018. nov. 25. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!