Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól látom, hogy kezd a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy kezd a kapcsolat ellaposodni, ugye?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal heti 1-2-szer tudunk csak találkozni, többnyire chaten tartjuk a kapcsolatot. Az elején órákat beszéltünk így, azonnal válaszolt mindig. Már jó ideje, hogy ez nincs így. Fent van chaten, legalábbis ott van, hogy 1 perce elérhető, de fél óra, mire elolvassa és visszaír, így érdemben nem tudunk sokat kommunikálni. Úgy érzem, már nem érdeklem. Nem akartam nyaggatni ezzel, mert nem akarom, hogy kötelességből írogasson. Úgy gondolom, ha tényleg érdekelném, akkor azonnal reagálna, mikor a telefont nyomkodja, úgy mint régen. Ennek kifújt, ugye? Kívülállók véleménye érdekelne, azért kérdezem itt.
2018. nov. 25. 12:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ömm, de igen, írt volna hónapokig akkor is, ha baja van a chat-eléssel. Tudod, ezt hívják a rózsaszín ködnek. Ez olyan, mint amikor a friss szerelmesek kezdetben minden alkalommal szexelnek - de egy idő után beáll egy adott mennyiségre, pl heti 1-2-3 alkalomra (vagy ami az adott párnak megfele), és nem szexelnek minden nap. Vagy mint amikor a friss szerelmesek kezdetben nonstop együtt vannak, és a barátaikkal/hobbijukkal nem/alig foglalkoznak, csak egymással vannak a szabadidejükben - ez is egy idő után lecseng és mindkét fél foglalkozik újra a saját kis életével IS a másik mellett.

De látom, hogy te eldöntötted hogy téged nem szeret ez a pasi és már nem érdekled őt. Hát rajta, dobd csak ki nyugodtan, ha a konfliktuskezelési módszered ennyi, hogy ha baj van, akkor nem megbeszéled vele, hanem csak összekombinálsz mindent és rágódsz a dolgokon. Jobb lesz neki nélküled.

2018. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Úgy látom itt mindenkinek minden fekete vagy fehér. Ez nem így megy... Sok okos itt. Mert biztos nem szeret.. Inkább szakítasz vele, anélkül, hogy meghallgatnád? Közben lehet ő azt sme tudja, hogy baj van.

Istenem... Gyk okosok.

2018. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem ennyi a "konfliktus kezelési stílusom". Mindössze annyi, hogy nem lehet vele komolyan a kapcsolatunkról beszélni, mert terel, vagy elvicceli.

Örülök, hogy nagyobb tudás hiányában ennyire tudod, neki mennyivel jobb lenne nélkülem! Kívánok neked hasonló pasit, aztán akkor megtudod milyen ez 11-es válaszoló....

2018. nov. 25. 14:19
 14/19 anonim ***** válasza:
49%

Ne TE legyél felháborodva, amikor eddig szó sem volt arról, hogy nem lehet vele problémákat megbeszélni!

Annyit írtál le a leírásan, hogy mi a probléma, és hogy igazad van-e a leírtak alapján. Erre válaszoltam, hogy szerintem nincs igazad, és ötleteltem a leírtak alapján.

De eddig csak azt írogattad, hogy mennyire nem érdekled a pasit, és korábban nem ilyen volt, azt nem említetted, hogy nem lehet vele a kapcsolatotokról beszélni, holott próbáltad.

Ha nem írsz le minden információt, akkor ne várd el, hogy megfelelő választ kapj a kérdésedre basszus. Amikor kiírsz egy kérdést, nem hiszem hogy a kommentben a válaszolóknak még interjúztatniuk kellene téged, hogy ja ez és ez és ez egyébként hogy van, mert ezektől mind függ a válasz. Azok alapján válaszoltam, amit TE írtál le.


Egyébként erre is válaszoltam már: ha beszéltél már vele a problémáról, de nincs változás, akkor szakíts vele. Úgyhogy nem értem, hogy mi a bajod.

2018. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én sem értem, mi a bajod. Sajnos nem látod a lényeget, így pedig csak elbeszélünk egymás mellett....

A többiek értették, mit szeretnék megtudni. Másodszor pedig nem kérdeztem tőled semmit.:D Szerintem pont elég volt, amit eddig írtál, már elmondtad, amit akartál.

2018. nov. 25. 14:41
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Csak azt a választ értelmezed és hallgatod meg, amivel egyet értesz. Amit egész eddig te magad is gondoltál. De akkor miért teszel fel kérdést ha bánt az eltérő vélemény?
2018. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

Pacsi #16. :D Szerintem nem is értelmezte, amit leírtam neki.

Sőt, még mindig ő nem érti, amit magyarázok.

De elmondom drágám még egyszer, legyél tőle boldog:

HA próbáltál vele beszélni, és semmi eredménye, illetve nem lehet beszélni vele ilyen dolgokról, akkor igen, vége a dolognak, jobb ha szakítasz, nincs értelme egy olyan emberrel együtt lenni, akivel nem lehet a problémákat orvosolni.


De máskor ha rendes véleményre vagy kíváncsi, akkor írj le normálisan mindent, mert a leírásod alapján csak egy kombinálós csitri vagy, aki nem képes a párja felé kommunikálni a problémáját, és CSAK AKKOR derült ki, hogy ja te amúgy már próbáltad megbeszélni vele a dolgokat, amikor Neked nem tetsző válaszok is érkeztek.

2018. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Én értettem mit írtál, kedves utolsó. Te nem értetted, valójában mire vagyok kíváncsi.

Ja és az öreganyád térdekalácsát hívd "drágámnak".:) Köszi!

2018. nov. 25. 14:57
 19/19 A kérdező kommentje:
Ja és csak a te válaszaid nem tetszettek.:) A felsőbbrendű, én mindent tudok, okoskodó stílusod miatt.
2018. nov. 25. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!