Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű fiúk, hogy tudtátok elfogadni, hogy soha nem lesz bombázó barátnőtök, hanem be kell érnetek egy kevésbé szép csajjal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 19:42
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Irgalmatlan jó dumával és sugárzó önbizalommal. Van egy haverom,hogy jó pasi e nem hinném. Alacsony kicsi a szerszáma(utóbbit egy közös lány ismerősünk mesélte,hogy a pasi mesélte neki lelkizéskor-mielőtt elítélitek a lányt a pasi csúnyán bánt vele). Kisebb ségi komplexusos,ezèrt mindig mindenben ő akar a legjobb lenni és úgy beszél róla mintha az lenne,ez a nőknek elsőre ez jól hat és lefekszenek vele,aztán rájönnek hogy komplexusos. Annyit kell tudni róla méghogy 38 szüleivel él ,bár akkora házban hogy el lehet benne tévedni. Ergo...ha önbizalom hiányzik akkor a hangyapöcsnyi esély is ugrikm
2022. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
90%
Én sosem utaztam a 10/10es külsőre, egyrészt tisztában voltam vele, hogy nem érek fel odáig, másrészt aki ilyen külsőt birtokol, azokkal csak a baj van. Bármelyik pillanatban lelécelhetnek mellőled. Az én párom olyan, hogy nekem nagyon tetszik, de az általános szépségideáltól távolabb áll, ami pont jó. Én egy dolgot keresek párkapcsolatban, a biztonságot, de azt minden téren
2022. júl. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!