Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű fiúk, hogy tudtátok elfogadni, hogy soha nem lesz bombázó barátnőtök, hanem be kell érnetek egy kevésbé szép csajjal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 19:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 czovek1973 ***** válasza:
97%

Nana! Én már 48 vagyok. 25 éve aktmodell is voltam, olyan izomzatom volt, és jó pénzt kaptam érte. De a szüleim egy csomó gátlást neveltek belém, ezért féltem szép lányokkal randizni, még akkor is, ő hívott meg (habár akkoriban sokat ittam). Szóval fontosabb az énkép, mint a külső, higgyétek el. Én átéltem.

És láttam olyan fiúkat, akik nem is akartak jól kinézni, mégis sok lánnyal jártam - mert szerette őket, ha 1-2 napig is.

Ne beszéljétek le egymást egy lányról sem.


Ismerek most egy nőt,sportos,nem nagymellű,mégis észveszejtő,milyen elképesztően szép. Huh!!! Szóval ez is relatív,kit nevezünk jó nőnek!

2021. nov. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim válasza:
80%
Nyugi kérdező! A legjobb nők általába legrondább palit választják! A legrondább nők a legsármosabb férfiakat! A nőknek egy dolog fontos! Légy jó dumás és az önbizalmad legyen az egekben! Ha nem is mindig jön be, kit érdekel! Majd bejön! És elég ha egyszer de azt jól fogd meg ;)
2021. nov. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
88%

32#

Viszont ha senkit nem érdekelsz, akkor sosem lesz önbizalmad, és így sosem leszel vonzó a nőknek.

Az önbizalom a tapasztalatokon is múlik

2021. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
71%

26-os, ez nem igy mukodik.


A kicsit tulsulyos no amint lefogy, es megkapja a figyelmet azoktol a ferfiaktol is, akik valojaban tetszenek neki, abban a szent pillanatban, elso szep mosolyra dobbant (de minimum megcsalja) az atlagjozsi mellol, akivel meg kellett alkudnia.

2021. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim válasza:
64%
33-as! Az önbizalom nem a nőkhöz kell, hanem az élethez! Legyél maximalista vagy valamiben jobb, mint az átlag! Rájszolj a világon legjobban és kész! Ez vicc volt, bocsi! Szóval ha a nőtől várod az önbizalmat el is temetheted magad! Elárulok valamit! A nejem egy egzotikus csaj akit úgy szedtem fel, hogy laza voltam és nem különösebben érdekelt mit gondol rólam. Nyomtam a dumát és vártam! Aztán összejöttünk! Teltek az évek és egyszer azt találta mondani, hogy akkora az önbizalmam, mint a hegy de majd ö összezsugorítja! Hát ezen a ponton baxta el. Már külön élünk, a gyereket én nevelem, qurva sokat keresek és éppen egy gyönyörű jogász csajt puhítok! A nejem meg már nem olyan szép és frusztrált, irigy stb... Tudod én pocakos, alacsony, kisszerszámos 40+-os faszi vagyok és minden randin azzal indítok, hogy kicsi bottal járok ha tetszik ok ha nem, akkor ne raboljuk egymás idejét! Tudod ez sok nőnek bejön! Mármint az őszinteség! Nem kell megjátszanod magad, a leggázabb infóval startolok és nincs mit takargatnom! Ma már le se xarom ha kicsi, ilyen azt ez van, nekem jó! Amúgy nyalni a fagylaltot, ha ....a nők unják a megfelelési kényszeres izmos de csóró, jóképű de alkoholista, depressziós, paraszt, büdös stb pasikat. a tök átlagot keresik csak hát nem gondolatolvasók! Remélem segítettem! Önbizalom! Az ingyen van.
2021. nov. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

35#

Mindig is ilyen magabiztos férfi szerettem volna lenni, hiszen tudom hogy csakis ez nyerő a nőknél, és az életben is nagyon fontos, az egyik legfontosabb.

De ez nem ingyen van, hanem ajándékban megkapod, vagy nem kapod meg, nem parancsszóra terem, hanem megfelelő élettapasztalatokra, és a sziklaszilárd jellemre épül.

Ha valaki nem olyannak születik, hogy határozott legyen a fellépése, és kizárólag kudarcok érik egy területen, akkor ott azon a területen soha nem lesz önbizalma, mert nincs rá alapja.

Ez olyan mintha vállakoznál de nincs meg rá a tőkéd, nem fogsz tudni elindulni.

Ha kapsz hitelt elindulhatsz, de azt sem osztogatják bőkézzel

2021. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem vágyom bombázókra. Jó nekem egy átlagos lány is.
2021. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

36-ossal egyetertek.


Hiaba vagyok pl egeszen jo versenytancos, ismerkedesben mindig is sikertelen voltam. Akadt persze itt-ott baratnom (<10; 34 eves vagyok). De sosem olyan, akit en valasztottam, mindig ha eszrevettem, hogy valakinek tetszem, akkor leptem, hiszen elegge ki voltam ehezve :D

Volt belole nagy szerelem is, meg egyetlen egyszer futo kaland is.


Szoval nem nagyon nezek ki eleg jol, emiatt elutasitanak, tehat nincs onbizalmam, es igy tovabb -> ordogi kor.


Ja es a tanctudasommal is bekaphatom :D Egyszer voltunk egy eskuvon, azt kepzeljetek el, hogy meg kellett kernem a hugomat, hogy tancoljunk egyet, hogy kideruljon eleg jol megy nekem. Mert addig mindenki (!!) visszautasitott, akit felkertem. Mindenki!

Es ettol legyen onbizalma az embernek :D :D Mert ez meg csak tanc, en nem tapizok, nem dorgolozok, normalisan csinalom.


Na szoval ennyi. Kinezet mindenek felett.

2021. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim válasza:
79%
Hát nyílván igazatok van de az önbizalom nem adomány! Nekem se volt mindig! Sok év, sok küzdelmes helyzet csiszol rajtad. Kívánom nálatok is alakuljon ki vagy legyen szerencsétek egy normális nővel!
2021. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
70%
szerintem nem hogy bombázó de rusnya sem lesz.
2022. jan. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!