Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű fiúk, hogy tudtátok elfogadni, hogy soha nem lesz bombázó barátnőtök, hanem be kell érnetek egy kevésbé szép csajjal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 19:42
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
83%
Én nemcsak csúnya vagyok, de ráadásul a természetem is szörnyű, zárkózott vagyok és még szegény is. Nekem "kevésbé szép csajjal" sem fog összejönni a dolog, nemhogy egy bomba nővel.:(
2021. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 peca1000 ***** válasza:
45%

Eddig sem voltak szép nőim, szerencsére!


Azokkal csak a gond van.


A legjobb az átlagos, vagy kicsit csúnyább.


Jók az ágyban, ragaszkodnak hozzád, mindenre képesek, hogy maradj velük.

2021. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmilyen nem lesz úgy néz ki, szarul esik, de ez van.
2021. szept. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
70%
Azzal tökéletesen képes lennék megbarátkozni, ha egy átlagos csaj lenne mellettem. Mindig is az ilyenek tetszettek ráadásul, a kis szemüveges, esetlennek ható, mások által furának mondott lányok. Amit rohadtul nem vagyok viszont képes elfogadni, hogy 28 évesen sem jutott nekem ilyen, annak ellenére sem, hogy ők állítólagosan a többi férfi szemében a "maradék", hogy úgy mondjam, akikért minimális a verseny. Amit meg még ennél is kevésbé vagyok képes feldolgozni és ami totálisan tönkretette az egómat, az az, hogy csak a putrista cibbonlányoknak és a mázsapozitív, NDK-s súlyemelők benyomását keltő nőknek kellettem volna. Na ez az, ami durva mód frusztráló és lélekölő a számomra. Ennyire aztán hót ziher, hogy nem fogom leadni az amúgy is takaréklángon égő igényeimet, bármilyen mély depresszióba is kerüljek a késői szüzességem miatt.
2021. szept. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
72%
Böbe Rexre én is kirántanám a répát.
2021. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 VincentLaw ***** válasza:
30%

#1

Én végzett mérnökinfósként tapasztalatból mondom, hogy sajna nem sokat fog számítani ez a fajta végzettség, hiába fogsz jól keresni.


#15

Üdv a klubban, nálam is csak hasonló lányok próbálkoznak, mint akiket felsoroltál (NDK-s súlyemelő :D), számomra is az ilyen kis visszahúzódóbb, szemüveges átlagos lányok akik bejönnek (nem pedig az insta picsák, akik mindig azzal jönnek itt példálozni).

2021. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
67%

Lol bombazo baratno? Az nalad mit jelent? Normalisan lehet vele beszelni, vagy csak a kulsejerol?


Pasi vagyo, de gaz, amikor akar szuzi muzik nyafognak a felszines, tipikus, ostoba nok utan...lol

2021. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
66%
A csúnya nőket se érdeklem, honnan van ez a tévhit még mindig, hogy a csúnya nők szóba állnak csúnya férfiakkal? A csúnya nőknek is helyes pasi kell...
2021. szept. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
74%
Szegenykem, valaki megsertodott, mert nem jar neki bomba csaj, mert levegot vesz....🤦🤦🤦
2021. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
82%

Csúnya sem jár 19#

Olvashatod

2021. szept. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!