Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű fiúk, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű fiúk, hogy tudtátok elfogadni, hogy soha nem lesz bombázó barátnőtök, hanem be kell érnetek egy kevésbé szép csajjal?

Figyelt kérdés
2021. szept. 22. 19:42
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
52%
Semmilyen Nő!!!! nem jár ingyen!
2021. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
92%
A lényeg, hogy számomra szép legen. Az sem érdekel, ha a világ szerint ronda, de nekem tetsszen benne valami. Soha nem a szépségkirálynők érdekeltek, sajnos ezzel együtt sem volt soha senkim.
2021. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
86%
22-es véleményét osztom. Leszartam, kinek tetszik a nőm, ha nekem tetszett, totál elégedett voltam a sorsommal. Sosem ezek az ostoba "bombázók" voltak az eseteim, akiknek a segédmunkások utánafütyülnek, meg akik minden szennylapban szerepelnek. Sokkal izgalmasabb számomra, hogy izgalmas, karakteres arca legyen, szeressen élni, enni, röhögni, mozogni, ne fesse magát, és minden valódi legyen rajta.
2021. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
74%
A legjobb barátnőm a jobb kezem.
2021. szept. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
70%
Ez csacsiság. A külső nem minden. Ha van önbizalmad és jó a személységed, és nem vagy igénytelen, bárkit megkaphatsz
2021. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
83%

Igazából sok kicsit túlsúlyos,pocakosabb nő is, ha lefogyna irtó jól nézne ki. Ha valaki beléd szeret, nem lesz nehéz motiválni akár sportra se. Közösen is mehettek, és a végén lesz egy barátnőd, aki nem csak hogy jól néz ki, szeret, ragaszkodik hozzád, és értékelni fogja hogy közösen mentetek ezen keresztül. Könnyen lehet, hogy a végére te is beleszeretsz mert kialakul egy mély kapcsolat köztetek.

Ha meg nem megy bele ebbe, akkor ott is hagyhatod, de szerintem nagyon sokan benne lennének ebbe. Már csak azt elnézve hányan várnak valakire, aki jobbá teszi az életüket(ezt viszont nem csak túlsúlyos emberekre értem).


Amúgy szerintem aki volt már szerelmes tudja, hogy ha egy palvin barbi állna előtte se biztos, hogy vele lenne boldog. Mert a vonzalom fontosabb, és azt érezheted mások által csúnyának mondott nők iránt is.

2021. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
88%
26: Igazából motiválni sem kell, ha úgy elégedett magával ahogyan van. Lehet támogatni, de saját döntése kell legyen minden. Én szerettem már bele 85 kilós nőbe és 45 kilósba is, nem ezen fog múlni.
2021. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
85%
Igen egyetértek, bocsi ha nem voltam világos, ha valaki elégedett a másikkal úgy ahogy van, és a másik is magával, akkor fölösleges. Én is, de én igazából szeretem a telt lányokat is, meg a vékonyakat szóval végképp nem ez dönt.
2021. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, miért kellene elfogadni bármit ami nem vonzó számomra,ez egy kicsit buta kérdés már ne haragudj.


Nagyon a külsőre megy manapság mindenki, pedig ez nagy hiba.

Hiába vagyok előnytelen külsejű akkor sem fogok olyan nővel ismerkedni aki nekem nem vonzó,mert nekem első sorban nem ez a fontos,azon azért gondolkozz el hogy sok nő a terhesség alatt egészen megváltozik a teste,ha csak ezt elképzelés már megérted hogy mire gondolok,

vagy tegyük fel hogy van egy nő akibe szerelmes vagy és számodra szép, szenved egy balesetet amiben elveszíti a szépségét akkor te mit teszel, nézegeted a régi fényképeit amin még szép volt, vagy mit érzel majd ha már nem lesz vonzó számodra külsőre, elhagyod?

Keresni kell az igazit ,ne a külső határozza meg hogy ki legyen az.


Néha azt gondolom ,de lehet hogy ez egy buta gondolat, hogy a csinos nők azért nem jönnek össze kicsit rondább pasival mert attól tartanak hogy elveszik az esélyt a picit kövérebb ,ritkább hajú, alacsonyabb, vagy idősebb szingli nők elől elveszik az esélyt hogy boldogok lehetnek.


Na azért ez elég bután hangzik.Nem?

Hát de.


Volt olyan lány akinek szimpatikus voltam pedig egy magára adó csinos okos művelt nő volt, de volt már olyan is hogy egy olyan nőbe szerettem bele akinek egészen más a személyisége és nem passzoltunk, ezt ő látta előbb meg, míg az előző esetben én láttam úgy hogy nem passzoltunk volna, holott egy csinos nőről beszélünk.


Menni kell és nem feladni. 35f

2021. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
42%
Miért 'járna' neked előnytelen külsővel bombázó nő? Mi itt a logika?
2021. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!