Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel minden nő a számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel minden nő a számára tökéletes pasit keresi és nem nyugszik, amíg meg nem találja, miért csodálkoznak a nők, hogy emiatt sok férfiból lesz incel? Olyanokból, akik úgy is kevesek a nőknek, hogy kihozzák magukból a maximumot.

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 17:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20%
Sose fogjak megtenni 😂
2021. szept. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
17%

"Adtam már esélyt olyan srácnak, aki nem igazán volt az esetem, de rendes volt, és szeretett."


Tehát nem az számít, hogy ki hogyan bánik egy nővel, hanem az, hogy nedvesedjen rá a punci, aha azt akkor még a férfiaknak jár folyton a szexen az esze! 🤣🤣

2021. szept. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
85%
#22 Sose feküdtem le vele, mert nem volt meg a szükséges mély kapcsolat hozzá :)
2021. szept. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!