Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel minden nő a számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel minden nő a számára tökéletes pasit keresi és nem nyugszik, amíg meg nem találja, miért csodálkoznak a nők, hogy emiatt sok férfiból lesz incel? Olyanokból, akik úgy is kevesek a nőknek, hogy kihozzák magukból a maximumot.

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 17:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%
Mivel a számomra tökéletest kerestem, és megtaláltam, teljes mértékben lesz..om, hogy a többi 3,5 milliárd férfi kivel szexel, vagy kivel nem.
2021. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Hülye hasonlat, de pont olyan, mint egy cipőbolt. Olyat keresel, ami tetszik ÉS kényelmes.


Ha nem tetszik, nem fogod hordani. Ha nem kényelmes, feltöri a lábad.

2021. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Inkább leszek egyedül, mint himsoviniszta egyénekkel. Most is és mindörökké.
2021. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
43%
Én is a tökéleteset keresem (számomra) és tudom h meg is fogom találni mert fiatal vagyok csinos és házias. Az hogy te kivel jössz össze vagy kivel nem maradjon a te problémád :D
2021. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
12%
Így igaz 7-es. Aztán meg megy a sírás, hogy a szemét alfa otthagyott terhesen…
2021. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%

Személy szerint azért csodálkozom, mert én akkor sem jönnék a netre "igazságtalanságokról", meg nagy elvárásokról köpködni, ha egy, a számomra teljes mértékben tökéletes férfi utasítana el. Meg is történt már életemben, de mégsem....


Meg azon is csodálkozom, hogy MINDEN amit a nők csinálnak rossz a szemetekben, és szerintetek gyárilag hibásak vagyunk az önzőségünk és felszínességünk miatt, de a legnagyobb problémátok még így is az, hogy nem jut nektek senki.

Nem tudom átérezni a bajotokat.

Amit itt lenyomtok napi szinten az kb olyan, mint amikor a rasszisták elhordják mindenféle büdös alja tolvajoknak a romákat, aztán egy levegővel folytatnák, hogy "és van képük nem összejönni velem".

Nincs sok értelme.

2021. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%
15-os es ha en hagytam ott terhesen olyankor mi van? Az "alfak" is tudnak am konyorogni.. leeegyszi beszeljuk meg bekuljunk ki 🥺🥺🥺🥺🥺
2021. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%
17. Nem kell könyörögniük, mert hegyekben áll a pu..nci, akik közül ég tudnak válogatni.
2021. szept. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
Igen,de en nem (csak) azzal fogtam meg🥰
2021. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%
Ebből is látszik, hogy titeket "kedvesrendes" férfiakat is csak a punci érdekli, csak nincs annyi lehetőségetek. Ettől semmivel sem vagytok jobb emberek az "alfáknál". Ha tehetnétek, ugyanazt csinálnátok.
2021. szept. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!