Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Ha egy nonek bejonnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Ha egy nonek bejonnek az incelek de nem tud valasztani mit tennetek?

Figyelt kérdés
Adott a kerdes, ha a tobbi incellel fel kene venni a harcot egy no sziveert, akkor mit tennetek meg erte? Ha már a realis vilagban ferfinak kene lenni akkor menne ez nektek? Tul tudnatok szarnyalni az incel kollegakat?

2021. szept. 5. 08:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%
"Akiért "harcolni kell" az már régen rossz, nem gondolod?" Nem, nem gondolom. A férfiak közt mindig is volt egy versengés, ez egészséges és fejlezstő is (ha hajlandó vagy tanulni a versenytársaidtól). Aki le se indul a versenyen, sose fog nyerni -de ez így van jól.
2021. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
11: Én gondolom. Az összes ismerősömnek aki kapcsolatban van, egyiknek sem kellett "sorban állni". A nő kiválasztotta kb. Amikor vért kell izzadni az régen rossz. Tudod a szerelem olyan, mint a fing. Ha erőltetik, szar lesz.
2021. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

Hogy tudnak egyesek ennyi butaságot összehordani?

Még hogy versenyezni?

Igaza van 12#-nek, az már régen el van cseszve, ha valakiért versenyezni kell, és ez mindkét nemre szent igaz.

A versenyeztetés pedig megalázó dolog lenne, annyira hogy sokkal inkább dögölnék meg szűzen (ha az volnék, de ez most lényegtelen) minthogy belemenjek egy ilyen helyzetbe. Kicsit is egészséges lelkületű ember soha nem menne bele ilyenbe, hanem elhajtana a versenyeddel egyetemben

2021. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 VincentLaw ***** válasza:
45%

Erről a versenyeztetésről ez a förmedvény jutott az eszembe:

https://www.youtube.com/watch?v=XMv9PljLC7o


Röviden a lényege, hogy tinderen egy lány vagy 100 pasival beszélt le közös időpontot a személyes találkozásra, amiről a pasik nem tudtak persze. Csak ott derült ki számukra, hogy meg lesznek 'versenyeztetve' a hölgy kegyeiért.


Számos pasi megalázónak érezte (nem csodálom), és le is lépett, viszont ami szerintem szomorú volt, hogy rengetegen viszont belementek a játékba. A csúcsa az egésznek az volt, amikor egy srác magához ragadta a mikrofont és fel mert szólalni ez ellen az egész ellen, azt meg leteperték a biztonságiak. Szép új világ.

2021. szept. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14#

Végignéztem ezt az undormányt ami az amcsiknál futott

Annyira gusztustalan hogy végignézni fájt, de azért érdekes volt. Egyszerűen brutális hogy a parkapcsolati piac annyira fel van borulva, hogy ilyenek mennek már.

Az ellentéte is legalább annyira gusztustalan persze, a magyar "házasodna a gazda" meg hasonlóktól is a frász csap meg

Emberek hogyan süllyedhetnek ennyire mélyre?

Én inkább az mgtow irányzatot választottam, minthogy eladjam a gerincemet az ilyeneknek

2021. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15: Azért ne keverjük a dolgokat. A "házasodna a gazda" és hasonlók nem valódi párkeresés, hanem egy koreografált, megírt és megrendezett "reality" amin csámcsoghat a nép. Pont annyi igaz belőle , mint a Győzike show-ból (semmi). És ha már Győzike, idézek tőle "Aki elhiszi amit a tévében lát, azt csak sajnálni tudom"
2021. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem voltam nővel, tehát incel vagyok, de ez borzalmas, alig hiszem el, hogy ilyen megtörténik! Ennyire biztos, hogy nem aláznám meg magam! Hogy képes valaki erre, hogy odarendel egy fél hadseregnyi férfit, biztonsági őrökkel együtt? És még a nők panaszkodnak, hogy így a férfiak meg úgy a férfiak, holott itt a bizonyíték rá, hogy ők alázzák meg a férfiakat! És erről az egészről hogy nem lehetett hallani itt az országban? Ennek azért híre kellett volna hogy menjen nálunk is valamelyik bulvár műsorban. Ez az egész annyira döbbenetes, hogy alig akarom elhinni! Sehol egy hír róla. És mi lett a vége, a végén egy fiú maradt, vagy már ő is megunta, és inkább hazament? Meg egyáltalán azt sem értem, hogy ennyi férfiből hogyan lehet választani. Hogyha a teszem azt, a fele hazamegy az elején, akkor is nagyon nehéz a választás, nekem biztos hogy nem menne. Hihetetlen, hogy mik vannak.
2021. szept. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Annyira nem hihetetlen azért

Másodjára belegondolva, egyértelmű hogy az egész pusztán a show-ra (pénzre) ment ki, semmi másra.

Esélyes az is hogy be voltak avatva a résztvevők, mert ez így konkrétan már a jogtalanság kategóriát súrolja

Durva a helyzet, de talán nem ennyire ott sem

Ezért szerintem már perre is lehet menni, pláne USA-ban

2021. szept. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 VincentLaw ***** válasza:

#17

Volt róla hír, de nem volt annyira felkapott a fősodratú médiában, inkább csak a kisbetűs részek között lehetett rálelni. Én is csak onnan tudtam, hogy volt egy ilyen eset.

A végét viszont nem tudom, hogy mi lett, ilyen urban legend szintűt tudok, hogy aki nyerte, az mehetett volna el randizni a lánnyal, de ő meg meggondolta magát :D. De szerintem ez csak ilyen kitaláció volt, ezt nem tudom megerősíteni.


#18

Igen ezen én is gondolkoztam, hogy lehetett az egész full megrendezett, de számomra a megjelent számos pasik arckifejezése ('Mi a fasz ez, mit keresek itt?') eléggé hiteles volt, nem hiszem, hogy mindenki ilyen jó színész lenne, akit csak úgy statisztaként összeszedtek. De megeshet. Meg ha beszervezettek voltak mégis, akkor biztonságiakra nem lett volna szükség. Persze ez is lehet, hogy az is csak show elem volt.

De igazából mindegy is abból a szempontból, hogy tényleg nem futott valami nagyot a médiában, ha csak show volt vagy ha valós. Ellenben nagyot szólt volna, ha fordítva lett volna a sztori, hogy 1 pasi csődít össze számos lányt. Na ott szerintem lett volna felháborodás.

2021. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 VincentLaw ***** válasza:

Itt van egy picivel hosszabb videó, a reakciók miatt:

https://www.youtube.com/watch?v=e2D4MGtNUzU

2021. szept. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!