Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kit választanátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Jóképű diplomás expasi szexre
Figyelmes, törődő szingli pasi komoly kapcsolatra
49 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
A figyelmes, törődő, jóképű, diplomás szingli pasit választom :D
2021. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Elfogadom.
2021. szept. 4. 10:14
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a különbségtétel? Aki diplomás nem lehet törődő és figyelmes? Nekem is egy olyan szingli pasi kéne, aki egyszerre törődő és figyelmes és lehetőleg diplomás és nekem legalább tetsszen.
2021. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hanem hogy az exe és csak szexelnek.
2021. szept. 4. 10:45
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A szex az ex-el az többnyire tűzoltás arra az időre amíg nem keres vagy talál normál párkapcsolatot valaki. Tehát ez nem helyes szingli férfi helyett van többnyire, hanem a sorrend: 1. helyes szingli férfi 2. szex az ex-el, 3. cölibátus 4. szex olyasvalakivel akit nem szeretek/szerettem.

(Kivéve amikor valaki nagyon nem akar kapcsolatot vagy még mindig az exébe szerelmes.)

2021. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ex legalább nem hazudik a jó tulajdonságait illetőleg és nem tud hazudni a rosszakat illetően sem. Az ilyen kedves, törődő álszenteket meg már magamtól is ismerem és tudom, hogy mi van mögötte. Normális embernél ezt ki kell érdemelni, akinél nem, attól meg menekülni kell.


Szóval dugnék az exszel aztán keresnék egy normálisat

2021. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Normális nő szingli pasit keres, nem az exe után rohangál.
2021. szept. 4. 11:10
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

#7

Viszont ha az ex is szingli, akkor pontosan abból a halmazból választ, amit te is ideálisnak tartasz

A különbség annyi, hogy ez a szingli pasi már dugta a múltban. Valószínűleg jól, ha visszajár hozzá az adott hölgy.

2021. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
#7 Így van, de sokszor nem talál. Én 7 éve vagyok egyedül és volt hogy bennem is megfordult már hogy lefekeszem az exemmel, pedig nem is volt annyira jó, de nem vagyok ribi, nem akarok össze-vissza dugni, ráadásul nekem is kell valamiféle érzelem a szexhez. Na mindegy, aztán nem tettem meg.
2021. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Rengeteg szingli férfi magányos. Tessék közülük választani!
2021. szept. 4. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!