Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kit választanátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 10:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, akivel összeillenénk és kölcsönösen oda lennénk egymásért. Ennél alább pedig nem adom. De azért életem végéig nem maradnék szex nélkül ha lehet, még hátra van 30-40 év (remélem)
2021. szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Muszáj lesz kibírnod, ha nem vagy hajlandó szingli férfiakat emberszámba venni.
2021. szept. 4. 11:34
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Normális nő nem teszi ki magát a szükségesnél nagyobb kockázatnak, ha csak szexre vágyik. Az ex nem nemibeteg, úgy védekezik ahogy nekem is elfogadható és biztosan nem okoz csalódást. Ha szex kell és szingli az exem, nem növelem fölöslegesen a numerák számát. Ha randizni kezdek és valaki megfog, akkor értelemszerűen megszakad a kapcsolat.
2021. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Te normális vagy amúgy? Én elvált nő vagyok a korosztályomban alig akad olyan pasi akivel kölcsönösen passzolnánk, hiszen a többség házas, nekem meg gyerekem van. Csak nem képzeled, hogy 1. annyira nagy a tolongás, hogy az irreális elképzeléseim miatt nem találok csak párt 2. összejönnék valakivel akivel nem vagyunk oda egymásért és aki ne fogadná el a gyerekemet is?

Csak szexre akkor találok valakit amikor akarok, de nem vagyok ribi, kapcsolatra meg nem találok olyat akivel érdemes lenne.

2021. szept. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
De ribi vagy ha exel kezdesz!
2021. szept. 4. 11:46
 16/27 A kérdező kommentje:
Hagyd békén és keress szingli pasit!
2021. szept. 4. 11:47
 17/27 A kérdező kommentje:
Velük is meg lehet beszélni a védekezést
2021. szept. 4. 11:47
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem az exek után kéne járkálni és akkor lenne időmegismerni egy normális rendes szingli férfit
2021. szept. 4. 11:48
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem is ex, de mondjuk úgy, hogy van 2-3 megbízható emberem, akivel nem szoktam beszélgetni és egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot, ha kapcsolatban vagyok, de ha úgy alakulna, hogy szingli lennék és hiányozna a szex, közülük válogatnék és valamelyiküket hívnám át, nem random embereket tinderről meg szórakozóhelyről. Ez van, elértétek, hogy az ember ne bízzon akárkiben. A komoly kapcsolat meg egy egész más dolog, az lassan épül fel, a bizalommal együtt. De ne gondold, hogy kevesebbet kell villantanod az ágyban attól, hogy valaki szerelmes beléd
2021. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ribi mert nem fekszem össze idegen pasikkal. Téma lezárva.
2021. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!