Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen fiút választaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen fiút választanátok férjnek? Milyen szempontjaid vannak?

Figyelt kérdés
Minden érdekel. Pl lakás, autó, korábbi kapcsolatok, kinézet, vielkedés, stb
2021. máj. 7. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Akinél érzem hogy van esélyem életem végéig együttmaradni vele, maximális érzelmi biztonsagot ad. Gondoskodó, empatikus, első vagyok az életében (mármint nem a haverok vagy szülők után jövök én). Kevés kapcsolata volt, inkább konzervativ, csendesebb, zárkózottabb.

Az anyagi része már 18 évesen se érdekelt mert amit szeretnék azt meg tudom venni, nincsenek elszállt igenyeim.

2021. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy régi reddit post erröl. Dgy csomó nő írta,hogy a hosszú haju kék szemü srácok voltak a zsánerei, errehozzáment az apatestü, szakállas,kopasz barna szemü sráchoz. Hogy miért? Mert így hozta a sors, belé lett szerelmes és most érzi jól magát.


Nincsenek szempontok, nyilván mindketten passzoljatok, legyen jó aszex, legyetek igazi cinkostársak. Legyen a legjobb barátod, szeretőd, mindezt egyszerre.

Aztán nem véletlen vannak válások sem, nem sikerülhet elsőre minden🙂

2021. máj. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. válaszadót tudnám ismételni.


De cuki a kérdés, hogy a lakást meg az autót raktad első helyre a felsorolásban.

2021. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi es anyagi biztonságot nyujto, maxon határozott, jo dontésképes, stabil jellem. Aki racioanilatsbol es szivvel egyaránt mellett áll es dönt. Es kitart, nem inog meg.


Altalaban a dominans vezeto tipusok váltják ki bennem a bizalmat akik irto gyorsan is képesek nagy sulyu dontéseket meghozni, olyan szinten látnak át mindent es olyan szinten tudják mit akarnak es végigvisznek mindent.

2021. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*anyagi biztonsag alatt nem azt ertem, hogy eltart, hanem hogy lehet rá számitani maxon.
2021. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*mellettem áll
2021. máj. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kinézetre: legyen az átlagnál jóképűbb kék szem, haja mindegy, eddzen öltözzön jól

belsőleg törődjön velem, legyen komoly, intelligens

anyagilag igazából olyan akivel lehet fejlődni, mivel én is jól keresek, van egy drágább autóm, van egy lakásom később jó lenne vele egy nagyobb házat venni.

ennyi igazából baráti társaságokban van egy pali aki nagyon bejön és a leírtak vonatkoznak rá és barátnőim is mondják sokat kérdez rólam. majd csak lesz valami 😂

23l

2021. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fenti dolgok érdekeltek volna sosem lennék sem feleség sem édesanya.

A férjemnek nem volt sem lakása, sem saját autója. Azzal olvasztotta meg a szívemet, hogy érzelmileg olyan biztonságot adott mint senki. Mellette nyugodt az életem, kiegyensúlyozott. És ez számít nekem a leginkább.

2021. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem írja senki a végére, hogy: és egyébként legyen hude jó pasi ? :D

Amit itt leírtok azt teljesíteni nem túl nehéz, sőt.... mégis egyedül vagytok úgy veszem ki szavaitokból, szóval valószínű más is van amit nem írtok le és a más az, hogy válogattok, mert hiába adja meg mindezt, hát nem a tipikus szépfiú alkat, a tipikus szépfiúra viszont általában véve nem igaz az amiket felsoroltatok (nem mondom , hogy nincsenek kivételek)

2021. máj. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert a férjem nem tipikus szépfiú. Ettől függetlenül fiatal korában sem okozott gondot neki a csajozás.
2021. máj. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!