Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, kit választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kit választanátok?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 10:08
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szingli férfiakkal szexelni nem ribiseg, exekkel igen.
2021. szept. 4. 11:50
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Veled szexelni viszont hiba lenne egyértelműen. Ez pedig elég hamar kiderül
2021. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert egy nő akinek mondjuk volt két exe és negyven éves korára is csak két férfivel feküdt le, nagyobb ribi, mint aki két ex után még vagy 30 pasival...persze. Mert ugye arra semmi garancia hogy egy egyéjszakás vagy szexkapcsolat tovább tartson pár alkalomnál. Szánalmas, hogy egyes pasiknak minden nő ribi aki nem fekszik le vele.....

Amúgy meg nem tartom én azokat a nőket sem ribinek akiknek sok partnere volt, csak mint írtam, én csak érzelmekkel tudok. Próbáltam amúgy érzelmek nélkül de nem ment, nem is fogom többet.

2021. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Hetek óta telebőgöd ezzel a gyakorit.

A csaj egyenesen közölte veled, hogy nem akar tőled semmit, te meg betegesen ráfixálódtál.

Te nem “rendeskedves” vagy, hanem egy ijesztő zaklató!

Ha valaki nem akar tőled semmit, azt hagyni kell a csudába, nem törvénytervezeteket kitalálni, hogy rádfanyalodjon.

Keress egy jó pszichológust, tedd rendbe magad mentálisan, és hidd el, akkor majd találsz egy rendeskedves lányt magad mellé.

2021. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha a szingli férfi csak annyit tud nyújtani, hogy kedves meg törődő, akkor kösz, maradnék az exnél. Mert ez alap, de kevés.

Rögeszmés idiótákkal, akik a saját nyomorukkal hisztizik tele a gyakorit, papagájként ismételgetve a saját hülyeségüket, pedig senki nem akar szexelni.

2021. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Számodra azért irreleváns minden válasz, mert érzésem szerint azon nőknél sincs sok esélyed, akik teljesen kizárják a lehetőségét, hogy ex partnerrel bújjanak ágyba.

Valamiért ők is másik szinglit választanak helyetted.

2021. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
De az exem is szingli…
2021. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!