Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok találni egy szép lányt?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem már párszor de a lányok akiknek tetszettem személyiségre és külsöleg mind átlagon aluli arccal rendelkeztek.

A szépeknek sosem jövök be külsöre vagy belsöre.

Miért vagyok ennyire megátkozva hogy nekem nem lehet szép barátnöm?



2021. szept. 2. 14:53
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

#30 Okés, akkor tegyünk rendet a fejedben. Igaz, én nem a 26 hanem a 23 vagyok. Nem a világ összes nője válaszolt itt. Aki válaszolt és aki nem ért egyet a kérdezővel, az okkal nem ért egyet, én ki is fejtettem, hogy miért. Igen, fontos, hogy tetsszen a másik, de ha belsőre minden stimmel akkor egy általam átlagosnak tartott külső is fel tudja kelteni a vonzalmamat. Míg fordítva, hiába tetszik valaki, ha nem felel meg belsőre, nem kell. Sokan vagyunk így, mi tartjuk felszínességnek amit a kérdező ír. Nem bántjuk, nem szidjuk, csak megjegyeztük, hogy így nehéz dolga lesz. Főleg, mivel egy szép nő MINDIG könnyebben válogathat helyes ÉS jó fej férfiak közül is. De semmi baj ezzel, sosem akarnám őt lebeszélni hogy tegyen így, mert mindenkinek más a fontosabb, neki a külső, másnak a belső. De ne sértődjön meg, ha felszínesnek tartják sokan.

Neked a 25-ös válaszodra tényleg csak annyit lehet reagálni, hogy valami baj van a toronyban? A kérdező egyetlen ember, akit a saját gondolatai, tettei alapján lehet számon kérni egy ilyen kérdésnél, de engem, vagy az itt író bármelyik nőt te hogyan kérhetsz számon az insta ribik vagy celebek alapján? Minden nő, akit ismerek párkapcsolatban van a normális átlagos párjával. Kb egyformán, legalábbis hasonlóan keresnek, hasonló a végzettségük és külsőre is többnyire átlagos párok.

Ami pedig a belsőt illeti, igen, az nem csak hogy 15 éves korára kialakul, hanem egy része vele született jellem. Hozzánk illő párt akarunk, tök mindegy, hogy ez hány éves korra alakult ki. Pont a te fajtád köpködi a Szabó Péter féle motivációs trénereket, akik megmutatják, hogy lehet kitörni a helyzetből, amiben vagy, ha nem tetszik. Ha nem akarsz változtatni,akkor nem mindegy, hány éves korra alakul ki a jellemed? Te akkor sem változtatnál, ha lehetne. (Amúgy bizonyos szintig lehet).

2021. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!