Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok találni egy szép lányt?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem már párszor de a lányok akiknek tetszettem személyiségre és külsöleg mind átlagon aluli arccal rendelkeztek.

A szépeknek sosem jövök be külsöre vagy belsöre.

Miért vagyok ennyire megátkozva hogy nekem nem lehet szép barátnöm?



2021. szept. 2. 14:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha utcán elmegyek akkor 10 lányból 2 tetszik, nagyjából ez a arány.
2021. szept. 2. 15:16
 12/31 anonim ***** válasza:
40%

De miért baj, ha olyannal szeretne járni, aki szerinte szép? Én azt mondom hajrá, azért ne gyere össze valakivel, csak hogy legyen valakid.

Van sok lány, akinél nem a külső az lesődleges. Sőt sok olyan sztorit hallani, hogy először nem tetszett külsőre a csávója, de megfogta az intellektusával, személyével, és utána külsőre is tetszett már.

2021. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, legyen igazad.
2021. szept. 2. 15:33
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
#12 Nem azzal van a baj, hogy csak neki tetsző lányokkal akar összejönni, ez természetes. DE! Írja is, hogy 10-ből 2 tetszik neki max, azaz a top kategória. Ő megy ugye nem jóképű. A nőtől elvárjuk, hogy ne legyen felszínes és jöjjön vele össze a személyiségéért, de ő sem jönne össze olyannal aki nincs benne a top 20%-ban, hiába tetszik neki a lány személyisége. Tehát olyat vár el a másik nemtől amit ő is képtelen nyújtani. Ráadásul a személyiségéről nem sokat tudunk, de egy ilyen probléma kiírása után minimum erősen felszínes.
2021. szept. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok.

Én csak azt írtam, hogy a megalkuvós összejövés nem szép dolog. Nem értem a lepontozást.

Most én is írjam, hogy a felszínesség sem szép dolog? Meg a saját kategóriánkon felüli elvárások külsőbe?

Ez a kérdező legalább nem pocskondiázza itt a nőket, azért mert nem jött össze neki még. Ha neki a felső 20% tetszik, és addig egyedül lesz, és nem járatja le a nőket, hanem csak néha magán kesereg, hogy neki miért nem lehet szép nője, hát na. Próbálkozzon. De tisztelettel bánjon velük, csak ennyi.


Na lehet lepontozni.

2021. szept. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
75%

#14-essel egyetértek.

Amúgy nem kell összejönni olyannal, aki nem tetszik, csak ne várja el, hogy a kategóriákkal feljebb lévő nők pont vele foglalkozzanak, mert nem fognak, teljesen jogosan.

2021. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem kell megalkudni, de akkor ne csodálkozz hogy egyedül maradsz. Ha 10-ből 2 lány tetszik neked, akkor nagyon is a top kategóriát keresed, de te magad nem vagy az. Nincs ezzel baj, válogass nyugodtan, csak nem lesz túl nagy merítésed és valószínűleg sikered sem.
2021. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem gond, inkább egyedül maradok ha nem sikerül.
2021. szept. 2. 16:06
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, de nem mindenkinek jelenti ugyanaz a szépet. Nem lehet bekategorizálni egy lányt, hogy ő most a felső 20%ba tartozik vagy sem. Itt folyton linkelgetnek "top" nőket, nekem nem ideálom egyáltalán a legtöbb ilyen csontsovány agyonsminkelt kacsaszájú nő. Valakinek meg igen. Ha a kérdezőnek minden 5. lány tetszik csak az utcán, azzal mi a baj? Még ha válogatós is, nehezebben talál párt. És? Máshol szorgalmazzák, hogy ne alkudjon meg az ember, de ha itt mondják, azt le kell pontozni. Hogy van ez?

Amúgy nekem is mondták, hogy magasan van a léc (csak nekem a személyiségben voltak feltételeim), sőt barátnőm is erről számolt be, hogy azt mondták neki, hogy olyan elvárásokkal, mint az ővé egyedül fog megöregedni. De hát csak megtaláltuk egymást, és azóta is nagyon boldogok vagyunk.

Én szeretném ha mindenki olyannal lenne együtt, akivel igazán boldog lehet.

2021. szept. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%
14. Máskor meg az a baj, hogy a "férfiak minden nőt megdugnának", csak mert 10-ből mondjuk 5 nő tetszik nekik az utcán. A nőknek ehhez képest mondjuk 100-ból szokott 5 férfi tetszeni. Most akkor semmi sem jó? De komolyan kérdezem.
2021. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!