Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok találni egy szép lányt?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem már párszor de a lányok akiknek tetszettem személyiségre és külsöleg mind átlagon aluli arccal rendelkeztek.

A szépeknek sosem jövök be külsöre vagy belsöre.

Miért vagyok ennyire megátkozva hogy nekem nem lehet szép barátnöm?



2021. szept. 2. 14:53
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem miért kaptam a letolást, pont hogy nem vagyok állat hogy mindegy csak nő legyen, egyszerűen ha nekem nem tetszik akkor kizárt a kapcsolat mert nem vonz mint nő.
2021. szept. 2. 18:33
 22/31 anonim ***** válasza:
26%
Semmi sem jó. Egyszer az a baj, ha egy férfi ugyanolyan igényes próbál lenni, mint a nők, tehát nem tetszik neki minden, vagy minden második nő. Máskor meg az a baj, hogy a férfiaknak minden nő tetszik.
2021. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem baj, csak nem kell csodálkozni, vagy a nőket szidni, amikor nem jön össze. Ha a kérdező belső értékek alapján lenne igényes, vagy olyan dolgokat várna el, amiket a másik elért, azért nem is szidná senki sem. Én pl nőként külsőre nem vagyok túl válogatós (nyilván egy alap szintnél alább nem adok pl ápoltság, nyílt, őszinte tekintet, kedves mosoly) nem zavar, ha valaki nem magas, vagy van pocakja, esetleg kopaszodik. Nálam belsőre van magasan a léc. Nem megalkuvásból jöttem össze egy alacsony, nagy fogú pasival, hanem mert beleszerettem és nem azért voltam vele évekig, mert nem lett volna jóképűbb. Én jóképű pasikat is dobtam, amikor azt láttam, hogy egy felszínes gyökér és buta, mint a tök. Számomra, ha valakinél a külső elvárások túlszárnyalják a belsőt, az egy felszínes ember. De ezzel nincs semmi baj, nem szidom a kérdezőt, csak tettem egy megállapítást.
2021. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert az utcan 10-bol 2 tetszik, az a felszinesseg magasfoka. Veletlenul sem olyat foglamaztal meg, ami belso tulajdonsag lenne. Abbol 2-bol is neked mindegy lenne melyik all le veled. Ezzel, hogy a kasztnit meregeted, utana meg minden johet, abbol latszik, hogy nem erzelmi alapu a dontesed, es nem is az alapjan valasztasz.
2021. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
17%
24. Ja, a nők nem (csak) a külsőt nézik, csak hogy mennyi pénzt, vagyont szedtél össze akármilyen módon, illetve "személyiség" alatt azt értik mennyire vagy nagydumájú, tökös, magabiztos, vicces, stb, ami minden embernek már 15 éves korára bőven kialakul és aminek semmi köze ahhoz milyen jó vagy rossz ember vagy erkölcsileg, morálisan. De kizárólag a férfiak felszínesek.
2021. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25# Te nem vagy normális. Elmebetegnek tetszik lenni?
2021. szept. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem is látok igazán szép lányt. Azok nem Hollywoodban vannak vagy celebek?
2021. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

A Hollywoodiak és a celebek egyáltalán nem tetszenek, sőt a legtöbb kifejezetten taszító annyira mű.


Dehogynem érzelmi alapú a döntésem, mivel mindenkinek más és más a szép ránézek és úgy érzem ez a lány annyira szép hogy megakarom ismerni. Lehet akármennyire jó embert egy lány ha nem tetszik külsőleg nincs meg az a szikra nem tud belőlem reakciót kiváltani. Erről pont nem tehetek

2021. szept. 3. 10:46
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ranezel es mar erzelmeid vannak. Kiabranditalak, ez nem igy mukodik. Pontosabban a kanossag az nem erzelem.
2021. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
30%

26. Az emberek általában indokolni is szoktak. Pl azt mondom, te nem vagy normális, mert... Leírom az indokokat. Te nem írtál semmi indokot.


A kérdezőt szapuljátok a felszínessége miatt, mert ránézésre tetszik már neki valaki, mintha ez a nőkkel ne történne meg ugyanúgy, esetleg perceken belül egy gyors "állapotfelmérés" (stílus, vagyon) után.

2021. szept. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!